Facebook Google+ Twitter

Finał wyborów Miss Polonia 2009 w Łodzi

W najbliższą sobotę 24 października w Białej Fabryce Ludwika Geyera w Łodzi, poznamy nową Miss Polonia, która z rąk Angeliki Jakubowskiej przejmie koronę i stanie się 34 Miss w historii konkursu.

Już od 80 lat wybierane są najpiękniejsze Polki. W tym roku do walki o tytuł Miss Polonia 2009 stanie 20 finalistek, wyłonionych na drodze całoroczych eliminacji. O tym, która z pięknych finalistek nałoży koronę i zdobędzie kluczyki do Fiata 500 Sport, ekskluzywną biżuterię, a także pojedzie na wakacje marzeń - zdecydują telewidzowie TVP 2 podczas transmitowanego "na żywo" finału. Widzowie TVP 2 będą wysyłać SMS-y podczas finałowej gali i tym samym wskażą najpiękniejszą Polkę.

Profile finalistek możemy zobaczyć tutaj.
Finalistki wyborów w Tajlandii / Fot. Tomasz Słupski
Wcześniej finalistki konkursu przeżyły wspaniałą przygodę w Tajlandii, gdzie wykonano oficjalną sesję zdjęciową oraz gdzie nakręcono wizytówki finalistek, a dziewczyny miały okazję podziwiać malownicze zakątków tego pięknego kraju.

Po przylocie do Polski oraz krótkim odpoczynku w domu, kandydatki do korony wyjechały do hotelu Velaves Resort&Spa we Władysławowie, gdzie pod okiem choreografa Jacka Badurka oraz stylistów Kuby Boneckiego oraz Klaudii Gołębiowskiej przygotowywały się do finałowej prezentacji, aby na wielkim finale zaprezentowały się z jak największym szykiem i klasą.

Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą m.in.: Ewa Farna, laureatka tegorocznego Sopot Hit Festiwalu, Maciej Maleńczuk oraz zespół Pectus. Gospodarzami wieczoru będą Tomasz Karolak i Beata Sadowska, natomiast w jury konkursu zobaczymy m.in.: Elżbietę Wierzbicką, prezes Biura Miss Polonia, Rafała Królikowskiego oraz Cezarego Żaka.

Uroczystą Galę uświetnią swoją obecnością byłe laureatki konkursu Miss Polonia oraz znane postacie, które tworzyły historię konkursu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja jestem lokalnym patriotą. Kibicuję kandydatce nr 19 Agacie Biernat z województwa łódzkiego http://www.misspolonia.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=709:agata-biernat&catid=47:aktualnoci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobaczcie moją faworytkę:
http://www.youtube.com/watch?v=TgEzehjI8bo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow 2 przystanki tramwajem ode mnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrząc na zdjęcie już mam swoją faworytkę :) Może nawet wyślę SMS-ka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.