Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32960 miejsce

Finał wyborów Miss Polonia 2009 w Łodzi

W najbliższą sobotę 24 października w Białej Fabryce Ludwika Geyera w Łodzi, poznamy nową Miss Polonia, która z rąk Angeliki Jakubowskiej przejmie koronę i stanie się 34 Miss w historii konkursu.

Już od 80 lat wybierane są najpiękniejsze Polki. W tym roku do walki o tytuł Miss Polonia 2009 stanie 20 finalistek, wyłonionych na drodze całoroczych eliminacji. O tym, która z pięknych finalistek nałoży koronę i zdobędzie kluczyki do Fiata 500 Sport, ekskluzywną biżuterię, a także pojedzie na wakacje marzeń - zdecydują telewidzowie TVP 2 podczas transmitowanego "na żywo" finału. Widzowie TVP 2 będą wysyłać SMS-y podczas finałowej gali i tym samym wskażą najpiękniejszą Polkę.

Profile finalistek możemy zobaczyć tutaj.
Finalistki wyborów w Tajlandii / Fot. Tomasz Słupski
Wcześniej finalistki konkursu przeżyły wspaniałą przygodę w Tajlandii, gdzie wykonano oficjalną sesję zdjęciową oraz gdzie nakręcono wizytówki finalistek, a dziewczyny miały okazję podziwiać malownicze zakątków tego pięknego kraju.

Po przylocie do Polski oraz krótkim odpoczynku w domu, kandydatki do korony wyjechały do hotelu Velaves Resort&Spa we Władysławowie, gdzie pod okiem choreografa Jacka Badurka oraz stylistów Kuby Boneckiego oraz Klaudii Gołębiowskiej przygotowywały się do finałowej prezentacji, aby na wielkim finale zaprezentowały się z jak największym szykiem i klasą.

Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą m.in.: Ewa Farna, laureatka tegorocznego Sopot Hit Festiwalu, Maciej Maleńczuk oraz zespół Pectus. Gospodarzami wieczoru będą Tomasz Karolak i Beata Sadowska, natomiast w jury konkursu zobaczymy m.in.: Elżbietę Wierzbicką, prezes Biura Miss Polonia, Rafała Królikowskiego oraz Cezarego Żaka.

Uroczystą Galę uświetnią swoją obecnością byłe laureatki konkursu Miss Polonia oraz znane postacie, które tworzyły historię konkursu.


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja jestem lokalnym patriotą. Kibicuję kandydatce nr 19 Agacie Biernat z województwa łódzkiego http://www.misspolonia.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=709:agata-biernat&catid=47:aktualnoci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobaczcie moją faworytkę:
http://www.youtube.com/watch?v=TgEzehjI8bo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow 2 przystanki tramwajem ode mnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrząc na zdjęcie już mam swoją faworytkę :) Może nawet wyślę SMS-ka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.