Facebook Google+ Twitter

Finał XI Staromiejskich Koncertów Jazzowych i Kameralnych

Już dziś koncert finałowy XI Staromiejskich Koncertów Jazzowych i Kameralnych w Poznaniu. Cykl koncertów "Spotkania z Kulturą - Lato 2008" znajduje dzisiejszego dnia swoje zakończenie. Stary Rynek godzina 20.00.

Fotografia fragmentu folderu reklamującego m.in. koncert finałowy XI Staromiejskich Koncertów Jazzowych i Kameralnych. / Fot. Judyta RykowskaKoncert finałowy będzie rozświetlać gwiazda jaką jest niewątpliwie kompozytor, muzyk, producent - Robert Kanaan. Organizatorzy zapewniają, że występ ten będzie miał niezwykłą oprawę wizualną. W koncercie na poznańskim Starym Rynku usłyszymy m.in. wybrane tematy ilustracyjne oraz muzykę z płyty Karaibi.

Robert Kanaan już od wielu lat tworzy z myślą o teatrze. Uznany został przez Rzeczpospolitą za autora najlepszej muzyki w sezonie scenicznym w Polsce, jest również laureatem "Tygodnia Młodej Sztuki" w Poznaniu. Znany z radia, częsty gość Jerzego Kordowicza i "Trójki Pod Księżycem". Płyty Kanaana ukazały się m.in. w USA. Kompozytor wykorzystuje w swej sztuce sprzęt elektroniczny najnowszej generacji. Muzyka, która jest efektem ciężkiej, ale jakże przyjemnej pracy owiana jest tajemniczością.

Niezwykłe emocje udzielają się słuchaczom podczas koncertów. Inspirującą rolę w twórczości Kanaana gra klasyka, jazz oraz ambient (gatunek muzyki elektronicznej) z dalekimi echami egzotyki. Warto więc wybrać się
na Stary Rynek, by stać się częścią tego muzycznego krajobrazu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.