Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12095 miejsce

Finisz prac nad filmem "Stawka większa niż śmierć" P. Vegi

Tomasz Kot oraz Piotr Adamczyk wcielą się w role Hansa Klossa oraz Brunnera w filmie, który jest kontynuacją słynnego serialu "Stawka większa niż życie". Patryk Vega zakończy zdjęcia do filmu 14 stycznia.

Stanisław Mikulski, czyli "stary" Hans Kloss. / Fot. Cezary p, domena publicznaNa wstępie ciekawostka - brunet Tomasz Kot został przefarbowany na blondyna, by mógł zagrać Hansa Klossa. Z kolei Piotr Adamczyk (blondyn), dał się przefarbować na bruneta, co pozwoliło mu odegrać rolę Brunnera.

Sam projekt na pewno zaciekawi niejednego fana kultowego serialu "Stawka większa niż życie", którego reżyserem był niedawno zmarły Janusz Morgenstern. Powstającą "Szansę większą niż śmierć" wyreżyseruje Patryk Vega.

W filmie Vegi mają pojawić się także główni aktorzy serialu stworzonego w czasach PRL. Chodzi o Stanisława Mikulskiego oraz Emila Karewicza. Pierwszy z nich grał Klossa, drugi zaś Brunnera - podaje Gazeta.pl[/b]

Film ma zawierać sceny batalistyczne, w przygotowaniach których pomagali m.in. żołnierze biorący niegdyś udział w misji w Afganistanie. Całość produkcji tworzona będzie zaś za pomocą kamer użytych w hollywoodzkim hicie "Avatar". Nie zabraknie również ścieżki dźwiękowej z serialu o agencie J-23.

W nowym "Klossie" zobaczymy też Jerzego Bończaka, Adama Woronowicza, Wojciecha Mecwaldowskiego, Daniela Olbrychskiego, Marcina Perchucia, Janusza Chabiora, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Annę Szarek.

Już niedługo będzie można znów usłyszeć: "nie ze mną te numery Brunner" - zakończenie zdjęć do powstającego filmu już 14 stycznia. Miejmy nadzieję, że produkcja ta będzie przynajmniej tak samo dobra, jak pierwowzór.

Zobacz zapowiedź filmu --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.