Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8451 miejsce

Finmarket.pl – nowa jakość zakupów online

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-29 12:07

Na polski rynek e-commerce wchodzi Finmarket.pl – wielofunkcyjna platforma, która oferuje dostęp do blisko 5 tysięcy polskich sklepów internetowych, pomagając w wyborze produktów i usług z pośród propozycji wiodących dostawców z 12 branż.

Finmarket.pl to platforma, która umożliwia dostęp do najszerszej gamy produktów i usług dostawców z branży telekomunikacyjnej, turystycznej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej, nieruchomości i FMCG, pod jednym adresem www. Serwis pozwala dokonać wszystkich czynności związanych z zakupami nie opuszczając strony internetowej. Bez wychodzenia z domu załatwimy sprawy związane z naszymi finansami, kupimy prezent urodzinowy dla znajomego, albo zamówimy bilet lotniczy utrzymując przy tym najlepszy stosunek jakości do ceny.

„Proces przygotowania platformy od strony technologicznej, jak również czysto biznesowej zajął ponad rok. Do naszych biznes partnerów należą największe firmy polskie i międzynarodowe reprezentujące wiele różnych branż, a w każdej z zakładek Internauci mają kompletny przegląd najlepszych ofert na rynku, dlatego nie muszą korzystać z wielu porównywarek cenowych. Od dziś mają wszystko na jednej multifunkcjonalnej platformie – Finmarket.pl”- tłumaczy Ewelina Fastyn, Managing Director Finmarket.pl

Za pomocą serwisu możemy porównać taryfy operatorów komórkowych oraz dostawców telewizji
i internetu. Dzięki dostępowi do bieżących informacji na temat promocji w okolicznych supermarketach oraz bonom zniżkowym, które znajdziemy w zakładce ZAKUPY, zmniejszymy koszty codziennych wydatków. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na przyjemności. W zakładce PODRÓŻE porównamy koszt wycieczki w ciepłe kraje.
W przypadku gdy źle znosimy wysokie temperatury lub lubimy niezależność w czasie urlopu, w tym samym miejscu możemy zakupić bilet lotniczy oraz nocleg w dowolnym miejscu na świecie. Gdy nie mamy ochoty nigdzie wyjeżdżać, Finmarket.pl podpowie nam jak zapłacić mniej za kolacje we dwoje lub aromatyczny masaż przeszukując oferty zakupów grupowych.

Jeśli po wykupieniu wycieczki pomyślimy o ubezpieczeniu naszej podróży, nie opuszczając platformy Finamrket.pl możemy dokonać zakupu najbardziej optymalnej polisy. Serwis w przejrzysty sposób przeprowadzi nas krok po kroku przez wszystkie etapy: od określenia naszych preferencji przez porównanie dostępnych ofert, po zakup odpowiedniego produktu lub usługi.
Platforma Finmarket.pl to także doskonały partner w naszych codziennych czynnościach. Z łatwością sprawdzimy lokalizację najbliższej stacji benzynowej, placówki bankowej, bankomatu oraz obliczymy koszt przejazdu taksówki na wybranej trasie.

Nigdzie indziej nie oszczędzimy tak wiele korzystając z jednej platformy internetowej – Finmarket.pl

Więcej informacji na stronie: www.finmarket.pl

Dołącz do nas na Facebooku na Finmarket.pl
(Agata Bittner)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: finmarket


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.