Facebook Google+ Twitter

Firma legalnie wykorzystująca drony w rolnictwie będzie warta miliardy dolarów? Tak twierdzi jej właściciel (wideo)

Amerykańska firma Advanced Aviation Solutions to jedna z niewielu firm, która może legalnie wykorzystywać drony w celach zarobkowych. Jej właściciel przewiduje, że za kilka lat firma będzie warta miliardy dolarów.

 / Fot. screen/CNN Newsource/x-newsFirma Advanced Aviation Solutions z Idaho to jedna z niewielu w USA, która może legalnie wykorzystywać drony w celach zarobkowych. Co prawda wiele to robi, jednak prawie wszystkie bez zgody Federalnej Administracji Lotnictwa.

Te, które działają legalnie, zajmują się głównie przemysłem filmowym. Firma Steve'a Edgara jest jedyną, która zajmuje się komercyjnym wykorzystaniem w lotnictwie. Dzięki temu w ciągu kilku lat, jak przewiduje jej właściciel, warta będzie miliardy dolarów.

Jak podkreśla jej właściciel "Możemy latać nad terenem rolniczym od fazy przygotowania gleby do fazy zbiorów. Dzięki temu możemy pomóc odkryć wszelkie problemy z uprawami".

Zobacz także: Różowe jezioro, tęczowe góry czy szklana plaża? Poznaj osiem fascynujących miejsc, które warto odwiedzić (wideo)źródło:CNN Newsource/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.