Facebook Google+ Twitter

FISMOLL Jesienna trasa koncertowa

Koncertem w warszawskiej Cafe Kulturalna rozpoczęła się długooczekiwana trasa koncertowa tegorocznego debiutanta Fismolla.

 / Fot. FOT.Młody artysta ściąga tłumy na swoje koncerty, a fani opisują je jako magiczne. Jego album "At Glade" to dojrzała i niezwykle nastrojowa muzyka Indie na światowym poziomie. Fismoll urzeka barwą głosu i łagodnym brzmieniem instrumentów akustycznych. Jego twórczość jest stawiana obok muzycznych dokonań Bona Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice'a.

Zachwyceni 19-letnim artystą muzycy i dziennikarze tacy, jak Katarzyna Nosowska, Artur Orzech czy Marek Niedźwiecki określają jego muzykę jako zjawiskową a debiutancki album „At Glade“ dostaje doskonałe recenzje:
Jego płytowy debiut to chyba największe zaskoczenie tego roku w polskiej muzyce - album, którym ten 19-letni muzyk z Poznania zgłasza akces do świata dźwięków na naszej scenie wyjątkowych.
Robert Sankowski Gazeta Wyborcza

Utrzymane są w folkowym nastroju, stylowe i raczej oszczędne, czasem przełamane jednak dynamicznymi i uduchowionymi partiami z wykorzystaniem sekcji smyczkowej, w stylu bliskim Sigur Rós.
Bartek Chaciński Polityka

Jesienna trasa Fismolla zaplanowana jest na październik. W tym czasie artysta odwiedzi kilka większych miast Polski i spotka się ze swoimi fanami podczas koncertów. Jako pierwsi z obecności muzyka będą mogli cieszyć się mieszkańcy Chorzowa. Tam Fismoll wystąpi już 13.10. Towarzyszyć mu będzie zespół w składzie: Joanna Glensk (cello, vocal), Kristine Harutyunyan (violin), Kacper Budziszewski (ac.guitars), Robert Amirian (bass), Kuba Szydło (drum - 19, 26, 30 i 31.10.2013r.)


Kolejne miasta, w których na żywo będzie można posłuchać Fismolla, to :
Chorzów (klub Szuflada, 13.10.)
Gdańsk (klub Żak, 19.10.)
Poznań (klub Eskulap, 20.10.)
Łódź (klub Scenografia26.10.)
Wrocław (klub Firlej, 29.10.)
Olsztyn (klub Cezik, 30.10.)
Toruń (klub Lizard King, 31.10.)
Bilety – informacja na stronach poszczególnych klubów

Teledysk "Let's play bird"
http://www.youtube.com/watch?v=Z2LsuTMXQzo&feature=youtu.be


Profil FB artysty
https://www.facebook.com/pages/Fismoll/351254321556875?fref=ts

Patroni medialni całej trasy: Trójka, INTERIA.PL, Musicis.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.