Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9573 miejsce

Fit weekend we wrocławskiej Alei Bielany

6-go maja Aleja Bielany zaprasza do Fitness Academy na wydarzenie zatytułowane „Sportowa Przestrzeń dla Ciebie”. Będzie można wziąć udział w zawodach z nagrodami, skorzystać z porady, czy potańczyć zumbę.

 / Fot. materiały organizatoraFinał zawodów trójbojowych, przysiady ze sztangą, nauka zumby czy porady treningowe, to tylko część atrakcji jakie czekają na odwiedzających Fitness Academy w Alei Bielany 6-go maja. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10, wtedy też zostaną przedstawieni trenerzy oraz konsultanci. „Sportowa Przestrzeń dla Ciebie” zostanie podzielona na trzy strefy - Strefę Siły, Strefę Porad Treningowych oraz Strefę Zabawy Ruchem. W Strefie Siły przeprowadzone będą finały zawodów trójbojowych (przysiad ze sztangą, wyciskanie sztangi na leżąco oraz martwy ciąg), które odbywały się w klubie od 28 kwietnia. Nagrodą główną dla zwycięzców jest trening personalny. W tym samym czasie w Strefie Porad Treningowych będzie można skorzystać z porad trenerów. Chętne osoby będą miały szansę przeprowadzić także analizę składu ciała na urządzeniu Tanita.

O godzinie 14 rozpoczną się konkursy z wieloma nagrodami. Organizatorzy przewidują zawody w robieniu przysiadów, wykonywaniu brzuszków oraz podnoszeniu ciężarów na ławce. Wszystkie konkurencje będą odbywały się przed wejściem do Fitness Academy, a każda osoba biorąca udział w konkursie otrzyma jednorazową wejściówkę do klubu. W Strefie Zabawy o godz. 16 rozpoczną się pokazy zumby a także nauka podstawowych kroków. Dla osoby, która najdokładniej odtworzy choreografię instruktora przewidziany jest 7-dniowy karnet oraz trening personalny.

Udział w wydarzeniach odbywających się przed klubem Fitness Academy jest bezpłatny. Wszystkie konkurencje i zawody przeprowadzane na terenie klubu skierowane są do osób posiadających kartę członkowską lub jednorazową wejściówkę. Wydarzenie odbywa się w sobotę, 6-go maja, w godzinach 10-18. Więcej informacji na stronie www.alejabielany.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.