Facebook Google+ Twitter

Fizyka na wesoło? Tylko z Crayon Physics!

Twoją pasją jest fizyka, a może po prostu lubisz rysować? Teraz możesz ożywić swoją wirtualną kartkę papieru dzięki grze Crayon Physics. Proste zasady - wspaniała zabawa.

Jeśli lubisz fizykę, ta gra jest dla Ciebie. Jeśli natomiast nie lubisz, to dzięki Crayon Physics prawdopodobnie polubisz. Spełnij swoje marzenia ożywienia kartki papieru, wytęż swój umysł, a przy okazji świetnie się baw.

 / Fot. screen z gry Crayon Physics 1.0Fizyka, z którą mamy do czynienia w szkole czy pracy to przede wszystkim teoria. W grze Crayon Physics to my będziemy decydować o tym jakie prawa fizyczne zadziałają. Zasady gry są banalnie proste. Musimy doprowadzić kulkę do drugiego punktu, którym jest gwiazdka. Jak to zrobić? Rysujemy figury geometryczne, które ożywione, po chwili odwzorowują prawdziwe zjawiska fizyczne. Na pozór łatwe zadanie wcale nie jest proste bowiem na naszej drodze znajdą się różne przeszkody - przepaści, równie pochyłe, utrudniające nam wykonanie zadania. Kulka nie może bowiem wypaść z ekranu.

Wersja 1.0 składa się z kilku plansz. Każda kolejna różni się poziomem trudności - im wyższa plansza tym trudniej wykonać zadanie. Co ciekawe sposobów na przejście każdego poziomu jest prawdopodobnie nieskończenie wiele, co tworzy grę tym bardziej interesującą.

Crayon Physics jest grą bezpłatną. Możemy ją pobrać ze strony jej producenta - Kloonigames. Nasz komputer nie musi spełniać też żadnych specjalnych wymagań. Crayon Physics ma także bardzo mały rozmiar - około 5 megabajtów, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca na dysku.

Masz wolny wieczór? Wytęż umysł i zmierz się z prawami fizyki z Crayon Physics.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 19.09.2008 23:31

myślę że na tabletach o wiele lepiej się gra :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za przedstawienie tej fajnej gierki. Mój syn na pewno będzie ją uwielbiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.