Facebook Google+ Twitter

Flott Cascaders Team zaserwuje koktajl adrenalinowy w Lublinie

We wtorkowe popołudnie Lublin zobaczy popisy wyjątkowego w skali europejskiej profesjonalnego zespołu kaskaderskiego, prezentującego wyczyny rodem wprost z najlepszego kina akcji

 / Fot. Flott Cascaders TeamFlott Cascaders Team to profesjonalizm w każdym calu. Ponad trzydzieści lat tradycji, szczegółowe i precyzyjne przygotowanie wszystkich elementów pokazów, ogromne zaplecze techniczne oraz towarzyszące efekty pirotechniczne i ogniowe gwarantują, że widzowie otrzymają solidną, podawaną wszystkimi zmysłami dawkę adrenaliny i emocji.

Team, który w obecnej postaci istnieje od 1993 roku, ma na swoim koncie liczne sukcesy, do których należy niewątpliwie zaliczyć dwa światowe rekordy oraz nakręcone filmy i reklamy, jak np. Casino Royale i Taxi 3. Jego wyjątkowość polega także na tym, że współpracują tu nie tylko mistrzowie motoryzacji, ale także kinematografii - koordynator kaskaderów ściśle współpracuje z reżyserem i choreografem, co daje wprost wyśmienity efekt, o którym Koordynator Alfred Smid mówi tak:

 / Fot. Flott Cascaders TeamKonieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.

 / Fot. Flott Cascaders TeamOgranizatorzy obiecują niepowtarzalną okazję podejrzenia pracy profesjonalnych kaskaderów, demonstrujących wiele niebezpiecznych scen z filmów akcji z wykorzystaniem samochodów, quadów i motocykli - poczynając od precyzyjnej jazdy samochodem na dwóch kołach, poprzez zsynchronizowane przejazdy, spektakularny auto-balet, drifting i skoki, a skończywszy na strzale z bazooki do jadącego pojazdu oraz przeskoku quadem nad 13 samochodami!

Auta osobowe, monster trucki, wyczynowe quady, motocykle, wyścigowy gokart, 16 kilowatów demonicznej muzyki, 35000 watów oświetlenia, niezliczone rampy i efekty pirotechniczne do smaku. Wszystko to podane na płycie Stadionu Żużlowego MOSiR w Lublinie przy Alejach Zygmuntowskich we wtorek 23 sierpnia o godzinie 19.

Bilety do nabycia w kasie już na godzinę przed rozpoczęciem imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.