Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8560 miejsce

Flume dołącza do gwiazd Open'er Festival 2015

Flume, australijski muzyk i kompozytor muzyki elektronicznej dołącza do gwiazd tegorocznego festiwalu Open'er. Na scenie w Gdyni wystąpi w lipcu 2015 roku.

 / Fot. „Flume ARIA 2013” autorstwa Eva Rinaldi - Flume. Licencja CC BY-SA 2.0 na podstawie Wikimedia Commons - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flume_AKolejna edycja Open'era zaplanowana jest na dni 1 - 4 lipca, w tym samym miejscu, gdzie odbywa się już od kilku lat: na wojskowym lotnisku w Gdyni. Na scenie wystąpią: St. Vincent, Alt-J, Eagles of Death Metal, Jonny Greenwood & London Contemporary Orchestra, Jose Gonzalez, Kasabian, Swans i The Dumplings.

Dziś wiemy już, że do tego grona dołączy australijski muzyk i kompozytor muzyki elektronicznej Flume. Jak podkreślają organizatorzy festiwalu, to jedno z najgorętszych nazwisk współczesnej muzyki tanecznej. Młody producent szturmem zdobył scenę rodzimej Australii, a w krótkim czasie stał się też gwiazdą światowego formatu.

Zobacz także: Rocket Festiwal 2015. Wystąpią m.in. Luxtorpeda, Pidżama Porno, Hey

Flume na koncie ma doskonale przyjęty album "Flume" oraz remixy, m.in. dla Arcade Fire, Cheta Fakera, Disclosure czy Lorde. Jest wielką nadzieją elektroniki i ma wszelkie atuty, by tym oczekiwaniom w najbliższych latach sprostać - donosi opener.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.