Facebook Google+ Twitter

Fly High wyrusza w trasę po Europie

Na przełomie lipca i sierpnia beatboxowy zespół Fly High wyruszy w podróż po Europie, aby na ulicach największych miast prezentować swoje muzyczne umiejętności.

Logo Fly High Tour / Fot. Fly HighGrupę Fly High tworzy trzech utalentowanych beatboxerów: Paweł „Belu” Dolecki, Dorian „Glo” Buderacki oraz Maciej „Crashu” Plewczyński. Każdy z nich ma na koncie wiele indywidualnych sukcesów, jak na przykład tytuł mistrza Polski czy występy na mistrzostwach świata w Berlinie. Teraz zamierzają połączyć swoje siły aby wspólnie pod szyldem Fly High Tour pokazać poziom polskiego beatboxu na ulicach europejskich miast.

Fly High wyruszą w trasę na przełomie lipca i sierpnia, a podczas swojej wyprawy odwiedzą takie kraje jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy czy Czechy. - Zatrzymując się w poszczególnych miastach, będziemy robić beatboxowo-taneczne show z elementami kabaretowymi – tłumaczy Glo oraz dodaje, że całość prezentowana będzie w różnych językach, w zależności od kraju, w jakim akurat zespół będzie grał.

Grupa przygotowała wiele atrakcji, mających na celu uczynić jej występy bardziej emocjonującymi. Poza wspomnianymi elementami tańca breakdance, które wzbogacą repertuar, Fly High zapowiada również żywy kontakt z publicznością. - Publika nie będzie jedynie biernym widzem – tłumaczy Belu. - Dzięki wykorzystaniu maszyn loopujących wybrana osoba będzie mogła zaimprowizować z nami utwór, co sprawi, że widownia stanie się integralnym elementem naszych pokazów – dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aha
  • Aha
  • 03.07.2012 11:24

Aha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.