Facebook Google+ Twitter

Foals wracają do Polski. W październiku zagrają w Warszawie

Brytyjski zespół znów zagra w Polsce - ten drugi koncert nad Wisłą będzie wersją klubową, a zespół przywiezie ze sobą świetne wydawnictwo "Holy Fire", o którym pisałam niedawno. Czas najwyższy.

 / Fot. plakatFakt, Polska musiała trochę poczekać - minęły już dwa lata od deszczowej nocy lipcowej, kiedy to na Openerze po raz pierwszy pojawił się zespół Foals. Był to moment absolutnie magiczny: zimny i deszczowy wieczór został przemieniony w duchowe doświadczenie, to był rewelacyjny, bodajże najlepszy koncert tamtej edycji festiwalu.

Co prawda "Holy Fire" wyłamuje się już ze spójnej konwencji, którą Foalsi wypracowali na dwóch pierwszych płytach - "Antidotes" i "Total Life Forever", umiarkowanych, matematycznych wręcz płytach - dorzucając do dotychczasowej prostoty sporą dozę a to mocniejszych gitar, a to bardziej popowych klawiszy. I mimo podejrzliwości w końcu musiałam przyznać, że ta płyta znów się udała.

To może przedsmak nowego Foalsowego brzmienia?

https://www.youtube.com/watch?v=QRR_pvZcu-o

A czy w wersji koncertowej brzmi to równie świetnie, dowiemy się 19 października w Klubie Stodoła - to wtedy chłopaki z Wysp zagrają w Polsce po raz kolejny.

A bilety kupić możecie na stronie http://www.alterart.pl/pl/Koncerty/Foals/O-zespole

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.