Facebook Google+ Twitter

Fontanny i figurki Starego Rynku w Poznaniu

Od wieków na poznańskim Rynku stały studnie. Z biegiem lat w ich miejscu pojawiły się fontanny. Stoją tam także i inne figurki. Obecnie możemy podziwiać siedem rożnych pomników, dlatego uznawany jest on za jeden z najpiękniejszych w Polsce.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Naszą podróż ustalonym przeze mnie na potrzeby nieniniejszej relacji „szlakiem” fontann i figurek rozpoczynamy od południowej części Rynku, a dalej poruszamy się wedle wskazówek zegara.
Naszą podróż ustalonym przeze mnie na potrzeby nieniniejszej relacji „szlakiem” fontann i figurek rozpoczynamy od południowej części Rynku, a dalej poruszamy się wedle wskazówek zegara.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Leszku, podziękowania wielkie za przypomnienie miasta, w którym kończyłam szkołę średnią, potem studiowałam, a więc jest bardzo bliskie sercu. Wspaniałe zdjęcia. Rynek zdaje się być jeszcze piękniejszy niż dawniej:) Gratuluje galerii. Sprawiła mi wielką radość. Pozdrawiam z Krakowa i najwyżej jak mogę oceniam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego jakiś malkontent ocenił tę piękną galerię tak nisko i jeszcze nie był uprzejmy uzasadnić swojej oceny?
Poznań to miasto mojego dzieciństwa. Cieszę się, że tak wypiękniało. Zapamiętałam tylko kamieniczki na rynku i koziołki. Nie przyszło mi go głowy zwrócić uwagi na detale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.