Facebook Google+ Twitter

Foo Fighters odwołali trasę po Europie z powodu wypadku Dave'a Grohla. Koncert w Polsce nie jest zagrożony

Zespół Foo Fighters odwołał trasę po Europie po tym, jak Dave Grohl złamał nogę podczas koncertu w Szwecji. Listopadowy koncert grupy w Krakowie nie jest jednak zagrożony.

 / Fot. Brecheisen/Invision/AP/AIP12 czerwca, podczas koncertu w Szwecji, Dave Grohl uległ wypadkowi. Frontman Foo Fighters mimo złamania nogi nie przerwał jednak koncertu. Sprwane udzielenie pomocy medycznej pozwoliło wrócić muzykowi na scenę i dokończyć koncert. Uraz okazał się jednak o wiele poważniejszy niż początkowo sądzono.

W zwiążku ze złamaniem, zespół został zmuszony odwołać m.in. koncert na festiwalu Glstonbury 26 czerwca oraz poprzedzające ten występ koncerty na Wembley 19 i 20 czerwca. Na razie Foo Fighters nie potwierdzili informacji o odwołaniu koncertów w Stanach Zjednoczonych, trasa po USA ma się rozpocząć 4 lipca w Waszyngtonie.

Czytaj także: "Gra o Tron". Trwa liczenie zabitych bohaterów w piątym sezonie. Finałowy odcinek obejrzało tylko w USA 8,19 mln widzów


Na szczęście, do Polski Foo Fighters przyjeżdżają dopiero pod koniec roku. 9 listopada grupa ma wystąpić w krakowskiej Tauron Arenie. Miejmy nadzieję, że Grohl wyczerpał już pulę pecha na ten rok.

(AIP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.