Facebook Google+ Twitter

"Football Manager 2008" już w sprzedaży

Dobra wiadomość dla fanów gier komputerowych, szczególnie dla miłośników zarządzania klubem piłkarskim. Od czwartku w sprzedaży nowa wersja popularnego menadżera. Pasjonaci prowadzenia zespołu mogą już odkrywać nowości w edycji 2008.

Nowa wersja piłkarskiego menadżera - "Football Manager 2008" / Fot. Piotr Zawadzki "Football Manager 2008" to kolejna wersja menadżera piłkarskiego. Jak większość firm, wydających gry, mające miliony fanów na całym świecie, tak i twórcy tej dodają nową edycję, ukazującą aktualne dane w świecie piłkarskim oraz nowe możliwości w opcjach samej gry. Zainteresowani mają szansę wcielić się w rolę prowadzącego zespół, poprowadzić klub do chwały zdobywając największe laury lub przyczynić się do bankructwa.

Decyzja o zatrudnieniu nawet takich sław jak na obrazku należy do Nas. / Fot. Piotr ZawadzkiMamy możliwość zarządzania wybraną drużyną narodową jak i klubową, pole wyboru jest naprawdę duże. Decydujemy praktycznie o wszystkim, począwszy od ustawienia zespołu po plany kupna i sprzedaży poszczególnych zawodników. Na pewno ciekawym zajęciem może być nadzorowanie pracy reprezentacji Polski zamiast Leo Beenhakkera, decydowanie o zakupie Ronaldinho czy doprowadzenie ukochanego klubu do Ligi Mistrzów.

Co nowego w wersji 2008?

Możemy prowadzić nawet "biało-czerwonych" ... byle do ME się zakwalifikowali. / Fot. Piotr ZawadzkiJak możemy przeczytać w dołączonej instrukcji, producenci postarali się o dawkę nowych opcji. Są "dni otwarte", można też skorzystać z opcji darmowych biletów i dążyć do zwiększenia frekwencji. Jeżeli nieustannie trapią nas myśli, co sądzą o nas np. szefowie czy kibice, teraz jesteśmy w stanie zapoznać się z wypowiedziami o naszej pracy. Zmiany dotknęły również modułu finansów i przyznawania nagród. Ciekawie wygląda tzw. "otoczka meczowa". Zanim piłkarze wybiegną na murawę możemy zapoznać się z komentarzami, typami i ocenami. Różnica jest także w kwestii medialnej. Większa liczba okazji i sposobów pozwala nam zaistnieć nie tylko w klubie ale i w mediach. Na uwagę zasługuje fakt, że twarze będą się zmieniać wraz z wiekiem...


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

erneestynek francek marek
  • erneestynek francek marek
  • 07.03.2011 15:23

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gram namiętnie od 4 lat. Dzięki temu znam około 10.000 piłkarzy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.