Facebook Google+ Twitter

Ford Germaz Ekstraklasa: Wisła Can-Pack Kraków - Odra Brzeg 69:48

Mimo wygranej 21 punktami, trener Wisły Can-Pack Jose Hernandez bardzo krytycznie ocenił poziom gry swoich podopiecznych.

Ford Germaz Ekstraklasa: Wisła Can-Pack Kraków - Odra Brzeg 69:48 / Fot. Sławomir OstrowskiUdany powrót na parkiet zaliczyła Ewelina Kobryn, która zdobyła w tym spotkaniu 13 punktów, ale skuteczniejsza od niej okazała się Ana Dabović, która wywalczyła aż 19 punktów. Trójkę najefektywniejszych wiślaczek w tym spotkaniu zamyka Katarzyna Krężel, z 10 punktami na koncie. Zespół Odry Brzeg może pochwalić się dwiema superskutecznymi zawodniczkami: pierwsza, to Inna Kochubei - 15 punktów i druga, Justyna Daniel - 14 punktów. Niezadowolenie trenera z gry krakowianek może tłumaczyć fakt, że w pewnym momencie Wisła Can-Pack prowadziła w meczu przewagą 36 punktów (64:28) i z tego stanu pozwoliła Odrzankom odrobić straty i zakończyć mecz przy stanie 69:48 dla Wisły Can-Pack.Ford Germaz Ekstraklasa: Wisła Can-Pack Kraków - Odra Brzeg 69:48 / Fot. Sławomir Ostrowski

- Naszym głównym zadaniem była przede wszystkim dyscyplina taktyczna, staraliśmy się jak najdłużej rozgrywać piłki i wybijać z rytmu drużynę przeciwną, w tym upatrywaliśmy nasze szanse. No i w sumie można powiedzieć, że udało nam się to - powiedział po meczu trener Odry Brzeg Wadim Czeczuro.

- Jestem zadowolony z pierwszej kwarty gry naszego zespołu, ale od tego momentu przestałem być kompletnie zadowolony z dalszego sposobu gry, jaki drużyna reprezentowała. Jeżeli drużyna nie podejmie walki przez 40 minut, takie wpadki, jakie miały miejsce chociażby w Brnie, będą powtarzać się częściej. Prawdą jest, że mamy określone problemy zdrowotne w drużynie. Dzisiaj pozwoliliśmy dłużej odpoczywać Nicole Powell, również Paulina grała krócej. Są to zawodniczki, które w poprzednich dniach bardzo dużo czasu spędzały na parkiecie, ale to nie może być żadnym usprawiedliwieniem dlatego, że reszta drużyny nie zaliczyła meczu. Ale my musimy zmienić to podejście, ten sposób gry, prawdą jest, że mamy wygrane wszystkie mecze w lidze, że wygraliśmy cztery mecze w Eurolidze, a więc 12 wygranych na 13 meczy, ale na pewno nie może być tak, żeby dawać okazje trenerom drużyn przyjezdnych, żeby byli zadowoleni po meczach rozgrywanych z nami - podsumował spotkanie na konferencji po meczowej trener Wisły Can-Pack Jose Hernandez.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.