Facebook Google+ Twitter

"Forever King of Pop" już w marcu zagości w Polsce

Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Zielona Góra, Wrocław i Zabrze - to w tych sześciu miastach będzie można zobaczyć obecnie najlepszy na świecie spektakl o Michaelu Jacksonie. Musicalowi ukazującemu karierę "Króla Popu" od samych jego początków w zespole Jackson 5 patronuje Fundacja Rodziny Jacksonów. W Polsce za organizację odpowiada Agencja Kontakt.

Plakat "Forever King of Pop" / Fot. Agencja "Kontakt" Grzegorz FurgoŚwiatowa premiera "Forever King of Pop" odbyła się w marcu 2010 w Madrycie na deskach teatru Lope de Vega. Już wówczas spektakl okazał się ogromnym sukcesem, co zainspirowało twórców widowiska do organizacji europejskiej trasy koncertowej, w ramach której muzyczną historię o życiu i twórczości niekwestionowanego króla muzyki pop obejrzeć będą mogli także Polacy.

Produkcją spektaklu zajmuje się Summum Music przy współpracy i pod patronatem Fundacji Rodziny Jacksonów. "Forever King of Pop" to trwające ponad dwie godziny widowisko muzyczne, które przy pomocy 40 artystów na scenie, wokalistów, muzyków, tancerzy i aktorów, zachwyci nawet największych sceptyków. Największe przeboje Michaela Jacksona znów zabrzmią na scenie w nowym wykonaniu, jednak zinterpretowane z szacunkiem dla artysty.

"Forever King of Pop" to nie byle jaki musical. Artyści porywają publiczność w magiczną podróż przez muzykę, a wyprawie tej towarzyszą nie tylko przeboje samego Jacksona, ale także kompozycje, które powstały wraz z zespołem Jackson 5. Na scenie nie zabraknie więc takich hitów jak: Billie Jean, Beat It, Bad, I Want You Back, Smooth Criminal, Human Natura, Black or White czy Thriller. A to wszystkie przy udziale znakomitych efektów specjalnych, chóru gospel i międzynarodowej obsady.

Muzyczna opowieść o życiu i twórczości Michaela Jacksona adresowana jest do widzów w każdym wieku. Wszystko to dzięki stworzeniu wyjątkowej atmosfery, którą daje się odczuć na takim koncercie. Śpiew na żywo, doskonale zsynchronizowana choreografia i doskonałe efekty specjalne to tylko niektóre zalety tego musicalu. Wielofunkcyjna realizacja oraz prosty przekaz sprawiają, że "Forever King of Pop" to niezwykłe wydarzenie muzyczne, obok którego nie można przejść obojętnie.

O wyjątkowości tego musicalu już w marcu przekonać się będą mogli także Polacy. Widowisko wystawione zostanie w sześciu miastach:
- Warszawa (Sala Kongresowa PKiN): 13, 14 marca
- Gdańsk (Ergo Arena): 16 marca
- Bydgoszcz (Hala Łuczniczka): 18 marca
- Zielona Góra (Hala MOSiR): 20 marca
- Wrocław (Hala Stulecia): 22 marca
- Zabrze (Dom Muzyki i Tańca): 24, 25 marca
Bilety w cenach od 90 do 350 złotych do nabycia w: Biletyna.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz eBilet.pl.

Więcej informacji uzyskać można na stronie organizatora spektaklu "Forever King of Pop" - Agencji KONTAKT Grzegorz Furgo


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Matrix
  • Matrix
  • 09.03.2012 11:33

Odliczanie rozpoczęte--dwa bilety dawno kupione---
THIS IS IT !!! THIS IS IT !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest Wrocław! Bardzo się cieszę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.