Facebook Google+ Twitter

"Forever King of Pop" już w marcu zagości w Polsce

Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Zielona Góra, Wrocław i Zabrze - to w tych sześciu miastach będzie można zobaczyć obecnie najlepszy na świecie spektakl o Michaelu Jacksonie. Musicalowi ukazującemu karierę "Króla Popu" od samych jego początków w zespole Jackson 5 patronuje Fundacja Rodziny Jacksonów. W Polsce za organizację odpowiada Agencja Kontakt.

Plakat "Forever King of Pop" / Fot. Agencja "Kontakt" Grzegorz FurgoŚwiatowa premiera "Forever King of Pop" odbyła się w marcu 2010 w Madrycie na deskach teatru Lope de Vega. Już wówczas spektakl okazał się ogromnym sukcesem, co zainspirowało twórców widowiska do organizacji europejskiej trasy koncertowej, w ramach której muzyczną historię o życiu i twórczości niekwestionowanego króla muzyki pop obejrzeć będą mogli także Polacy.

Produkcją spektaklu zajmuje się Summum Music przy współpracy i pod patronatem Fundacji Rodziny Jacksonów. "Forever King of Pop" to trwające ponad dwie godziny widowisko muzyczne, które przy pomocy 40 artystów na scenie, wokalistów, muzyków, tancerzy i aktorów, zachwyci nawet największych sceptyków. Największe przeboje Michaela Jacksona znów zabrzmią na scenie w nowym wykonaniu, jednak zinterpretowane z szacunkiem dla artysty.

"Forever King of Pop" to nie byle jaki musical. Artyści porywają publiczność w magiczną podróż przez muzykę, a wyprawie tej towarzyszą nie tylko przeboje samego Jacksona, ale także kompozycje, które powstały wraz z zespołem Jackson 5. Na scenie nie zabraknie więc takich hitów jak: Billie Jean, Beat It, Bad, I Want You Back, Smooth Criminal, Human Natura, Black or White czy Thriller. A to wszystkie przy udziale znakomitych efektów specjalnych, chóru gospel i międzynarodowej obsady.

Muzyczna opowieść o życiu i twórczości Michaela Jacksona adresowana jest do widzów w każdym wieku. Wszystko to dzięki stworzeniu wyjątkowej atmosfery, którą daje się odczuć na takim koncercie. Śpiew na żywo, doskonale zsynchronizowana choreografia i doskonałe efekty specjalne to tylko niektóre zalety tego musicalu. Wielofunkcyjna realizacja oraz prosty przekaz sprawiają, że "Forever King of Pop" to niezwykłe wydarzenie muzyczne, obok którego nie można przejść obojętnie.

O wyjątkowości tego musicalu już w marcu przekonać się będą mogli także Polacy. Widowisko wystawione zostanie w sześciu miastach:
- Warszawa (Sala Kongresowa PKiN): 13, 14 marca
- Gdańsk (Ergo Arena): 16 marca
- Bydgoszcz (Hala Łuczniczka): 18 marca
- Zielona Góra (Hala MOSiR): 20 marca
- Wrocław (Hala Stulecia): 22 marca
- Zabrze (Dom Muzyki i Tańca): 24, 25 marca
Bilety w cenach od 90 do 350 złotych do nabycia w: Biletyna.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz eBilet.pl.

Więcej informacji uzyskać można na stronie organizatora spektaklu "Forever King of Pop" - Agencji KONTAKT Grzegorz Furgo


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Matrix
  • Matrix
  • 09.03.2012 11:33

Odliczanie rozpoczęte--dwa bilety dawno kupione---
THIS IS IT !!! THIS IS IT !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest Wrocław! Bardzo się cieszę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.