Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18123 miejsce

"Forever King of Pop". Musical o Michaelu Jacksonie wystawiono w Zabrzu

Najlepszy na świecie musical o Michaelu Jacksonie - "Forever King of Pop" z piosenkami króla Pop zawitał do Polski z sześcioma pokazami. W Zabrzu wystąpił 24 i 25 marca.

1 z 34 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Show Forever King of Pop w Zabrzu  fot. Andrzej Prauziński
Show Forever King of Pop w Zabrzu fot. Andrzej Prauziński

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Iwona Matelska
  • Iwona Matelska
  • 29.03.2012 15:23

Ja też widziałam spektakl na żywo (nie oceniam na podstawie reklamy)
i na prawdę dziwi mnie Twoja opinia :)
Zwłaszcza, że mam zupełnie inne odczucia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka MJ
  • Fanka MJ
  • 29.03.2012 14:48

Zgadzam się z jednym: wielu naszych amatorów z programów typu You can dance poradziłoby sobie 1000 razy lepiej.
Ja oceniam ten spektakl przez pryzmat tego co widziałam, a nie przez to jaką reklamę mu zrobiono. Uwielbiam Michael'a i z wielką niecierpliwością czekałam na ten koncert, niestety rozczarowałam się .. i to bardzo. :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona Matelska
  • Iwona Matelska
  • 28.03.2012 21:02

Z tą profanacją nie przesadzajmy :)
A co do naśladownictwa- to była własna interpretacja artystów.
Z kilkuset podobnych spektakli rodzina Michaela zgodziła się podpisać właśnie pod tym.
Bez powodu?Nie sądzę.
Jeśli sekcje taneczne amatorów są na takim poziomie, to mamy bardzo zdolnych tancerzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka MJ
  • Fanka MJ
  • 28.03.2012 14:26

Co wy? Nie słyszeliście, nie widzieliście? To była kompletna profanacja kunsztu MJ! Marne naśladownictwo i amatorski poziom przedstawienia. A moonwalk głównego przebierańca, wlokącego nogami- i śmieszno i straszno! Po prostu: HISZPAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MUZYCZNĄ!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa
  • ewa
  • 27.03.2012 16:40

Brak słów aby ocenić kunszt wykonawców. Kto uwielbia Jacksona musi to zobaczyć. Było rewelacyjnie!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Julia Cebula
  • Julia Cebula
  • 26.03.2012 10:58

Było świetnie!!!!!I pomyśleć,że i inni potrafią TAK śpiewać jak MJ!!!!!!!
SUPEROWO!!!Nawet potańczyliśmy i popłakaliśmy z Jakby-NIM...........uuuuufffffffff
Mimo wielkich obaw i zastrzeżeń, cieszę się ,że jednak zdecydowałam się na ten musical. ....rewelacja!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasieńka
  • Kasieńka
  • 26.03.2012 08:39

Byłam!.. tak również jestem zachwycona i pod ogromnym wrażeniem całego spektaklu.. nie wiadomo było gdzie patrzeć.. w kazdym zakątku sceny jak i poza nią coś sie działo ;D
tanecznie,muzycznie - wszystko na wysokim poziomie.

wszystko bez problemów- ( jesli chodzi o bilety)
musical rewelacja!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona Matelska
  • Iwona Matelska
  • 25.03.2012 22:21

Byłam ! Jestem zachwycona !
Ręce bolały od klaskania, oczy szczypały od wzruszenia.
Jedyny problem- organizacja.
Dublujące się bilety, które prowadziły do kilkukrotnego przesiadania się i poirytowania.
Nie po to kupuje się bilety 3 miesiące wcześniej i wybiera miejsce, żeby potem się martwić, że zaraz ktoś nas pogoni.
Widowisko na 6!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 25.03.2012 21:33

Michael Jackson z całą pewnością był wyjątkową postacią sceny muzycznej.
Mówi się że życie to teatr. A jak teatr to i scena. Wolę zapamiętać go jako głównego bohatera tej konkretnej sceny. Na innych bywało z nim różnie.
Mk.