Facebook Google+ Twitter

"Forever King of Pop" z przebojami Michaela Jacksona w Zabrzu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-21 10:22

Już 24 marca zawita do Zabrza "Forever King of Pop", czyli pełna wrażeń podróż muzyczna, której towarzyszyć będą przeboje samego Michaela Jacksona. Zapowiada się znakomite widowisko muzyczne z efektami specjalnymi, chórem gospel i tancerzami.

 / Fot. agencja kontaktWielkie tytuły w europejskiej prasie, pochlebne recenzje krytyków, entuzjastyczne oceny wielu milionów widzów – to reakcje na najnowszy musical o Michaelu Jacksonie "Forever King of Pop", który podbija sceny muzyczne na całym świecie.To, co na początku było niewielkim projektem artystyczny, wkrótce przerodziło się w największy i najbardziej znany musical o Michaelu Jacksonie w Europie. Według twórcy spektaklu - Carlosa J. Lopeza, sukces szybko przerósł oczekiwania organizatorów.

"Idea powstania musicalu pojawiła się w marcu 2009 r., jeszcze za życia Michaela. Niestety w czerwcu król popu zmarł i musieliśmy przemyśleć całą koncepcję. Postanowiliśmy skoncentrować się na ponadczasowym przesłaniu muzyki i twórczości artystycznej Jacksona. Całość szybko przeistoczyła się w ogromny projekt, który od dwóch lat przemierza najważniejsze sceny muzyczne
w Hiszpanii i na całym świecie" – mówi Carlos J. Lopez.

Światowa premiera musicalu "Forever King of Pop" w Madrycie zachwyciła hiszpańską publiczność i media. Recenzje w prasie i telewizji były bardzo entuzjastyczne. Publikacje na temat spektaklu ukazały się w największych ogólnokrajowych dziennikach, takich jak: „EL MUNDO”, „EL PAIS” oraz „ABC”.
Wkrótce musical rozpoczął swoje hiszpańskie tournée odwiedzając m.in. Walencję, Saragossę i Barcelonę.

Wraz ze zwiększaniem się liczby odwiedzanych miejsc, rozrastało się również samo przedstawienie. Obsada urosła z kilkunastu do kilkudziesięciu osób, a do przetransportowania całego sprzętu scenicznego potrzebnych było aż siedem TIR-ów. Jak mówi twórca spektaklu "Dzisiaj w składzie naszej ekipy znajduje się ponad 60 osób, w tym: artyści, technicy, pracownicy produkcji. Od niedawna podróżując z naszym spektaklem po Europie, mamy w swojej ekipie również fizjoterapeutę".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.