Facebook Google+ Twitter

Formula 1. Senna wygryzie Heidfelda?

Po bardzo słabych występach w tegorocznym sezonie Nicka Heidfelda, zespół Lotus Renault zdecydował że, w najbliższy piątek szansę podczas treningu przed GP Węgier, otrzyma Bruno Senna, któremu dobra jazda może dać mu stałe miejsce w bolidzie.

 / Fot. Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported Przeciętnie spisujący w tym roku Niemiec, pomimo dużego kredytu zaufania ze strony szefów teamu Lotus Renault, będzie musiał ustąpić miejsca siostrzeńcowi legendarnego Ayrtona, który przed sezonem tuż po wypadku Kubicy został mianowany testerem Lotus Renault. W najbliższy piątek Brazylijczyk stanie zatem przed ogromną szansą. Bowiem dobra jazda może dać mu przepustkę do tego aby zająć miejsce Niemca w bolidzie złoto-czarnym na stałe. Nick w tym sezonie spisuje się bowiem bardzo słabo w dziecięciu wyscigach zdobywając zaledwie 34 punkty. Co zważywszy na doświadczenie byłego kierowcy BMW Sauber bardzo przeciętny wynik, który z całą pewnością nie satysfakcjonuje również właścicieli zespołu.

 / Fot. Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported Mamy zatem analogiczną sytuacje do tej z sprzed pięciu laty. Kiedy to młody wówczas Robert Kubica zastąpił na treningu Jacquesa Villeneuve. A dobra jazda dała mu miejsce w zespole i na dobre rozkręciła karierę krakowianina. Polak bowiem debiutował wtedy w F1 właśnie na pod budapesztańskim Hungaroringu. Czy siostrzeniec legendy wykorzysta swoją szansę. Przekonamy się o tym już w najbliższy piątek.

GP Wegier
29 lipca (Piątek)
10:00 - 11:30 - 1 trening
14:00 - 15:30- 2 trening
30 lipca (Sobota)
11:00 - 12:00 3. Trening
14:00 Kwalifikacje
31 lipca (Niedziela)
14:00 Wyścig

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.