Facebook Google+ Twitter

Fornalik: Nie boję się dzisiejszego starcia

W niedawnym wywiadzie, jakiego udzielił Waldemar Fornalik "Cafe Futbol" selekcjoner stwierdza, że nie boi się dzisiejszego starcia.

Trener naszej reprezentacji nie może być spokojny przed konfrontacją z Anglikami. W jego kadrze brakuje kilku czołowych graczy - czytamy na stronie onet.pl. Jednak jak sam mówi, ma kilka ustawień taktycznych i dopiero po dokładniejszym przyjrzeniu się grze naszego przeciwnika będzie wiedział, z którego skorzystać.

Selekcjoner stwierdził również, że spotkanie z RPA było dobrym przetarciem i dało mu kilka odpowiedzi ws. obsady niektórych pozycji. Wielkimi wygranymi tego starcia mogą się czuć Grzegorz Krychowiak, Paweł Wszołek i Arkadiusz Milik. Wszyscy trzej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Selekcjoner szybko uciął jednak spekulacje odnośnie ich występu od pierwszych minut i stwierdził, że nie można grać samą młodzieżą.

Fornalik odniósł się również do pytania, które zadaje sobie wielu polskich kibiców, czyli kto stanie w bramce? Powiedział, że cały mecz Przemysława Tytonia przeciwko RPA niczego nie dowodzi i szansę mają wszyscy bramkarze. Te słowa wydają się jednak swoistą zasłoną dymną.

Na koniec stwierdził, że dla niego to taki sam mecz jak z każdym innym rywalem, w którym trzeba zdobyć 3 punkty. Powiedział, że jeżeli jego podopieczni wyjdą na boisko z nastawieniem na remis, to może się okazać, że to spotkanie przegrają.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.