Facebook Google+ Twitter

Forum „Jak podwójnie zarobić na nieruchomości”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-22 18:49

29 maja 2014 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, na ul. Trębickiej 4 w Warszawie odbędzie się Forum poświęcone inwestowaniu w nieruchomości. Spotkanie poprowadzi Prezes firmy Property Value, Wiktor Dmochowski.

Inwestowanie w nieruchomości na wynajem w odsłonie, jaką proponuje Property Value Sp. z o.o. jest nową inicjatywą, która zyskuje coraz większe uznanie wśród osób chcących rozpocząć lub kontynuować w nieco bardziej nowatorskiej formie działania związane z inwestowaniem w rynek nieruchomości.

Wiktor Dmochowski poprowadzi spotkanie, na którym przedstawi główne założenia firmy Property Value oraz system edukacji. Uczestnicy Forum będą mieli okazję dowiedzieć się o szczegółach dochodowych strategii inwestowania w nieruchomości, m.in. jak nie płacić podatku od czynszu, w jaki sposób umiejętnie dywersyfikować ryzyko związane z posiadaniem nieruchomości pod wynajem, czy w końcu – dla kogo najlepsze są inwestycje w nieruchomości jako bezpieczna i pewna forma pomnażania zgromadzonych środków. Okaże się, że inwestowanie w nieruchomości jest możliwe już od 30 tys. zł.

Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Forum „Jak podwójnie zarobić na nieruchomości” zapraszamy do odwiedzenia strony www.propertyvalue.pl lub https://www.facebook.com/InwestowanieWynajem, na której znajdują się szczegóły spotkania. Do udziału w Forum można się zgłosić na http://propertyvalue.pl/rejestracja-forum-property-value.html.

(Patrycja Sitkowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.