Facebook Google+ Twitter

Forum - oaza wiedzy czy śmietnik?

Forum to miejsce w sieci, gdzie niegrzeczne dzieci często się logują i tam spamują, flood'ują. Są też moderatorzy do żartów mało skorzy. Bany wszystkim polecam, sam też forum zaśmiecam.

 / Fot. http://i.wp.pl/a/i/wirtualnimoderatorzy/moderator.jpgMiędzy jednym serialem a drugim, w celu zabicia czasu, postanowiłem zalogować się na kilku internetowych forach. W celu artystycznym. By poznać preferencje społeczeństwa, odnośnie ulubionych tasiemców. Faktem ciekawym okazało się, że nikt seriali nie ogląda. Bo jak mówią, czasu brak wolnego, by oddać się fantazjom ekranu szklanego. Co dziwne, wszyscy w stopniu znakomitym orientują się w fabule.

Nawet krytykują, postacie występujące, jak i same seriale. Których przecież nie oglądają, ze względu na czas emisji. Jak i z powodów osobistych. Tematyka dana, zazwyczaj nie odpowiada. Wypowiedziane słowa jednego z serialowych bohaterów "Wszyscy kłamią" na forum się potwierdziły. Nagle w jednym momencie niepostrzeżenie, na witrynie internetowej pojawił się M jak moderator. Posiadający talent detektywów. Rozgryzł spamera w pięć minut. Bez kary się nie obyło. Mimo że powszechnie lubiany, co dzień zbieram bany. Jak się okazało kategorię złą wybrałem, przez co forum zaśmiecałem.

Człowiek przecież nie jest w stanie spamiętać, regulaminów ukrytych po kątach. Jak i rozmaitych funkcji dostępnych na różnych stronkach. Gdy zmuszony zostałem na czas określony, do opuszczenia społeczności, postanowiłem przystąpić do innego dyskusyjnego forum. Tematów do rozmów było sporo. Lecz przeważały głównie posty typowo radosne, znaczy miłosne. Majka zapytała co zrobić by kolega miły, wpadł w tarapaty. Czyli jak sama stwierdziła "Co zrobić by się we mnie zakochał". Pytanie retoryczne raczej w tym przypadku znalazło swoją odpowiedz.

Znawców wielu odpowiedziało, najczęściej stwierdzenie "nie wiem" w tym przypadku padało. W wyszukiwarce koślawym ruchem wycelowałem w kolejny link. Forum tematyczne, elektroniczne. Fachowców prawdziwych było sporo. Przy okazji dobre rady przyczyniły się do samodzielnej naprawy radia, które teraz gra i buczy, aż w głowie huczy. Morał z tego taki że forum może być oazą wiedzy, jak i zbiorowiskiem nic nie wnoszących i nawet nie śmiesznych wypowiedzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.