Facebook Google+ Twitter

Forum WaMaBoss na temat zarządzania zmianą

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-21 11:11

Zarządzanie zmianą będzie tematem najbliższego seminarium dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur, które odbędzie się 23 października w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Seminarium poprowadzi dr Jarosław Mioduszewski z UWM w Olszynie.

23 października w Elbląskim Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku odbędzie się kolejne z cyklu seminariów organizowanych przez Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych, w ramach projektu Forum WaMaBoss. Tematem najbliższego bezpłatnego spotkania dla przedsiębiorców, które poprowadzi dr Jarosław Mioduszewski, będzie zarządzanie zmianą.
Seminarium poprowadzi dr Jarosław Mioduszewski - adiunkt w Katedrze Organizacji Zarządzania, Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Prelegent jest współorganizatorem i prowadzącym szkolenia dla kadry kierowniczej, przedstawicieli handlowych, osób zamierzających i rozpoczynających działalność gospodarczą. Dr Mioduszewski jest ekspertem ds. ekonomicznych w Regionalnym Programie Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2004-2006, 2007-2013.
„Zmiany w przedsiębiorstwach dotyczą często potrzeby dopasowania do zmieniającego się sukcesywnie otoczenia biznesowego lub też przejścia w kolejną fazę rozwoju biznesu. Zarządzanie zmianą wiąże się m.in. z bieżącym reagowaniem na ewentualne problemy napotykane w procesie jej wdrażania”. – powiedziała Eliza Popławska-Jodko, kierownik projektu.
Zarządzanie zmianą to istotna kwestia, wymagająca określenia celu i zakresu zmian, z uwzględnieniem charakteru kultury organizacji. Udział pracowników w we wdrażaniu zmian jest szczególnie istotny w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ przekształcenia nie tylko wpływają na efektywność pracy, ale także na niekontrolowane modyfikacje w kulturze organizacyjnej.
Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas seminarium będą dotyczyły m.in. przezwyciężania nowych przeszkód, czy też narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu zmianami.
*******
Forum WaMaBoss
Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zostało powołane w 2012 w Olsztynie w ramach projektu realizowanego przez Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych. Forum WaMaBoss zostało zawiązane na rzecz popularyzacji efektywnej współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Zadaniem tej innowacyjnej formuły jest wspieranie skutecznego wdrażania koncepcji biznesu odpowiedzialnego społecznie w sektorze Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu propaguje pozytywne wzorce i najlepsze inicjatywy, służące stworzeniu społecznej przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej pracodawców. Więcej informacji na temat Forum WaMaBoss na stronie www.centrum-csr.com
(Daria Kozieja)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.