Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20935 miejsce

Forum Współpracy Międzynarodowej

Zgłaszając się w piątek 17 października na Forum Współpracy Międzynarodowej spodziewałem, że uczestnicząc dowiem się coś nowego. Niestety był to kolejny przed wyborcy kit organizacyjny radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Lektorka pierwszego tematu. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Co prawda Największa atrakcja Forum i Targów. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków sam dokument projektu, profesjonalne przegotowane zaproszenia przez firmę zewnętrzną w realizacji okazał się w realizacji wielką chałą oraz nudą. Na samym początku spotkania po cichu szeptano, że konferencja prasowa została odwoła. Następnie coś wypadało z programu.

Organizatorzy czyli Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP podawali cytuje ...
Forum Współpracy Międzynarodowej to największe w regionie wydarzenie poświęcone tematyce współpracy zagranicznej. Debaty, targi, spotkania informacyjne pozwolą wzmocnić zaplecze merytoryczne instytucji i organizacji podejmujących współpracę międzynarodową, umożliwią wymianę doświadczeń i wiedzy. Oczywiście to było wielkie kłamstwo.

Gdzie te tłumy ? / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Zaproponowano Stoisko na Targach. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków następujący program cytuje:
- Spotkanie informacyjne: Kreatywna Europa, Europa dla Obywateli.
- Spotkanie informacyjne: Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka.
- Spotkanie informacyjne: Erasmus + dla młodzieży, nauczycieli i organizacji współpracujących z młodzieżą
- Spotkanie informacyjne: Erasmus + dla studentów i pracowników naukowych
- Spotkanie informacyjne: Konkursy Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
- Spotkanie informacyjne: Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.
Stoisko na Targach. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków - Spotkanie Stoisko na Targach. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków informacyjne: AIESEC Polska.
- Debata: Polska Polityka Zagraniczna a aktywność międzynarodowa samorządów i NGO.
- Debata: Współpraca międzynarodowa samorządów i NGO 2014-2024.

Niestety realia były inne. Co prawda na początku wydawało, że Forum i targi się rozkręcą oraz będą tłumy zainteresowanych - ale niestety wiało nudą.

Mając na uwadze pozostać i nudzić, czy po uczestniczeniu w spektaklach
- Kreatywna - Europa - komponent Kultura i Europa dla Obywateli.
- Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013 (w tym założenia programu na lata 2014-2020.
Stoisko na Targach. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków oraz dwukrotnym Stoisko na Targach. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków zwiedzeniu mini stoisk, postanowiłem zrezygnować udziału w tym Forum.

No cóż moje kondolencje Panie Kazimierzu Barczyk szefie Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP, bo to było coś i nic za Unijne Pieniądze. Podpowiem, że lepsze tego typu Fora organizuje Izba Przemysłowo Handlowa, Centrum Transferu Technologii Politechniki w Krakowie czy Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych w Krakowie.

Szkoda, że starą zajezdnie MPK w Krakowie jako miejsce historyczne jest udostępniane nie do celów muzealnych. W dodatku w asyście mini piwnego browaru.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.