Facebook Google+ Twitter

Fotogaleria: koncert "Wolność niejedno ma imię"

11 listopada w nowohuckiej alei Róż w Krakowie, odbył się koncert "Wolność niejedno ma imię". W programie znalazły się pokazy kronik filmowych, etiudy teatralne oraz występy gwiazd.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zespół Kobranocka /fot. Patryk Latacz
Zespół Kobranocka /fot. Patryk Latacz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

To miała być z założenia fotogaleria, a nie tekst. No, ale rozumiem. A co do tego "dlaczego odbył się ten koncert", to oczywiście myślałem, że to jasne, skoro w tytule widnieje "wolność", a sam koncert odbył się 11 listopada. :-) Dzięki za sugestie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O i nie zauważyłem - dla Daniela też szacunek za to.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chcę tu usprawiedliwiać Patryka, ale chciałem powiedzieć, że na koncertach trudno o dobre zdjęcia, serio. Zwłaszcza, jeśli stoi się w tłumie, a dookoła pobłyskują różnokolorowe światła. Niemniej uważam, że przydałby się tu tekst. Sam nie daję minusa, chciałbym wyrazić tylko szacunek dla Ani, że ma odwagę pisać powód minusa - reszta minusujących - bierzcie przykład.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryk napisz jeszcze jakiś tekst do tego. Nie daję kolejnego minusa bo to nie ma sensu ale liczę na Twój artykuł na ten temat;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety ja też za bardzo nie wiem o co chodzi patrząc na te zdjęcia... Wiem, że w nowohuckiej alei Róż w Krakowie, odbył się koncert "Wolność niejedno ma imię". ale dlaczego się odbył akurat w tel alei i jaka była idea jego powstania, tego już nie wiemy... Niestety też daje "minusa". Ale może warto jeszcze jakąś relacje napisać? Wtedy będziemy mieli 100% informacji + zdjęcia...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.11.2006 13:03

Patryku!
Myślę, że zdecydowanie lepiej dla Twojego materiału byłoby, gdybyś napisał relację, a nie starał się ją przekazać przy pomocy zdjęć. Fotki nic według mnie nie mówią - niestety są bardzo kiepskiej jakości i moim zdaniem nie przekazują tego, co chciałeś nam powiedzieć o imprezie... A szkoda, bo z tytułu wywnioskować można, że cel koncertu był bardzo istotny.
Dlatego, z przykrością stawiam "-".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.