Facebook Google+ Twitter

Fotogaleria. Łódzki Ogród Botaniczny

Koncepcja utworzenia Ogrodu Botanicznego w Łodzi powstała już w latach 30. To największy taki obiekt w Polsce. Na 64 ha znajduje się dziewięć działów, które prezentują różnego typu roślinność...

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Piaskowiec zlepieńcowaty - najmłodsza skała łódzkiego Ogrodu Botanicznego fot. Daniel Siwak
Piaskowiec zlepieńcowaty - najmłodsza skała łódzkiego Ogrodu Botanicznego
fot. Daniel Siwak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

noo ładniutkie fotki :-) takie przypomnienie lata :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Danielu, na World Press Foto są arcydzieła, cud sztuki fotograficznej. Długo jeszcze nikt nie zamieści tutaj zdjęcia, które mogłoby pretendować do ostatniego miejsca najgorszej kategorii tego konkursu. Nie zmienia to jednak faktu, że trzeba dążyć do perfekcji, inaczej człowiek nie rozwija dalej swoich zdolności. A niestety, w większości wypadku zastój równa się uwstecznieniu. Jeśli chodzi o Twe zdjęcia: numery 4, 6, 9 są bardzo przyjemne. 16 byłoby w miarę ok, gdyby nie było krzywe (to nie dyshonor wyprostować kadr w PS), zaś 25 byłoby fajne, gdybyś nie obciął drzew w tle. Ja (podkreślam: ja) reszty bym nie umieścił. Ale Ty to Ty, ja to ja. Ładną macie pogodę w Łodzi :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.12.2006 16:47

Danielu, może i zaczynam przesadzać. Ale niektórzy autorzy przesadzają w drugą stronę, ciekawe co lepiej wyjdzie serwisowi?
Z resztą, widzę że bardzo boli Cię każda krytyka, bo zarówno pod swoimi tekstami jak i galeriami reagujesz na nią jak ktoś bardzo wrażliwy na swoim punkcie. Nie dostrzegasz tego, co obok uwag krytycznych jest wyłowione pozytywnego. Nie wszyscy muszą robić takie fotografie, jakie mnie się podobają bo estetyka jest sprawą gustu. Ale pewien poziom techniki obowiązuje - że posłużę się analogią: nie napiszesz dobrego reportażu, nie znając zasad gramatyki. Nawet jeśli Twój cel był szczytny, a temat niepowtarzalny, całość popsuje strona techniczna. Reasumując: czepiam się i czepiać się będę.
A zadość czyniąc Twojej prośbie: zdjęcia w serwisie kiedyś umieszczę. W chwili, kiedy nauczę się fotograficznej ortografii i gramatyki. Tak, byśmy mogli dyskutować o ich treści czy wyrazie, a nie tym jak konstruować zdanie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę najlepszego na święta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aniu chyba zaczynasz trochę przesadzać! Rozumiem, że zdjęcia mega nieostre, ciemne (na których nic nie widać) itd. nie są kwestią dyskusyjną... To nie World Press Foto. No i chyba nie będziesz porównywała zdjęć nocnych budynków ze zdjęciami dziennymi terenów zielonych... Wiesz, szczerze Ci powiem, że zaczynam czuć, że wszyscy mają robić takie zdjęcia jak się Tobie spodobają z pionem, kolorami itd.. A to chyba nie tędy droga :-/
Czekamy na Twoją galerię i ocenimy tło, ostrość, pion, kolory itd :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.12.2006 09:44

Daniel, fajne roślinki i kamyki :-). Szkoda jednak, że sam nie zastosowałeś się do rad, które wcześniej dawałeś Krzyśkowi - część z tych zdjęć, ma koszmarne tło co fatalnie wpływa na odbiór zdjęć (wiesz takie za jasne). Ale 9 fotka ma superowe kolory!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.