Facebook Google+ Twitter

Fotograf w Podróży #DlaWiększejIdei

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-17 12:01

Piotr Trybalski, autor bloga http://fotografwpodrozy.pl/ zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w ramach czwartej odsłony najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.

Piotr Trybalski odsłania swoją Większą Ideę i sprawdzone pomysły na oszczędzanie

- Moje życie zmieniłem dla Większej Idei. Od tego czasu fotografuję i podróżuję – zdradza bloger zaangażowany w kampanię Idea Expert. Podróże w kolektywie, noclegi w tanich hostelach, posiłki w knajpkach w okolicach dworców czy bazarów, dobry research przed podróżą a przede wszystkich rezygnacja z niekorzystnych przyzwyczajeń i nałogów to tylko kilka ze sposobów na oszczędzanie, za pomocą, których autor bloga fotografwpodrozy.pl realizuje swoje marzenia. - Marzę o kolejnych podróżach i wiem, że oszczędzanie pozwoli mi zrealizować ten cel za pomocą kredytu – tu i teraz - bez konieczności czekania przez cały rok - mówi w swoim filmie, który można już zobaczyć na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl oraz w kanale You Tube
https://www.youtube.com/watch?v=NDmn75YHM3A&list=UUXLBixh5aYEQ5KGt60oR6mw

Wszystko #DlaWiększejIdei!

Do oszczędzania poprzez zmianę nawyków czy eliminacji niezdrowych przyzwyczajeń zachęca pięcioro blogerów zaangażowanych w kampanię Idea Expert. Blogerzy przekonują, że rozsądne zarządzanie portfelem jest skutecznym sposobem ułatwiającym realizowanie pasji i marzeń. Pieniądze odłożone dzięki temu pomagają wcześniej spłacić kredyt lub zdecydować się na jego zaciągnięcie, by nie odkładać realizacji marzeń w nieskończoność.

Na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl można znaleźć praktyczne porady dotyczące możliwości oszczędzania, na co dzień (zakładka inspiRATOR!) oraz wziąć udział w konkursie na najlepszy film prezentujący Większą Ideę na oszczędzanie i sposób na jej realizację. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: kurs kitesurfingu, kamera Go Pro HERO 3 + Black Edition, inteligentna zabawka Bo i Yana oraz iPad mini Retina, elegancka torebka FurlaCandy Satchel, rower Electra oraz nagroda specjalna, skuter Romet Retro.

• Kreacja: GoldenSubmarine
• Produkcja filmów:The Polaks
• Planowanie i zakup mediów: Sales&More
• Social media: Valkea Social Media

(Rzecznik Prasowy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.