Facebook Google+ Twitter

Fotograficzna zgaduj-zgadula (10)

Tych, którzy lubią zgadywanki fotograficzne, zapraszam do kolejnej zabawy. Proszę odgadnąć: co przedstawia poniższe zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Miłego zgadywania! Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie.

Zdjęcie: Proszę odgadnąć, co przedstawia to zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Proszę odgadnąć, co przedstawia to zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

@ Piotr Wierzbicki
A kuku...! Piotrze, czy o ten komentarz Ci chodziło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz
A żeby Pan wiedział, że nie żałuję... tego co w nawiasie Pan napisał. (śmiech).
Ja już się przyzwyczaiłam, że do każdego mojego materiału wpada przynajmniej jedna "miła" osoba i bez względu na to co materiał mój zawiera - wali "1" i "czerwoną łapkę" do każdego mojego komentarza. Najwyraźniej wystarcza jej/im moje nazwisko... i pewnie to, skąd piszę. Ale co tam, niech się "wyżyją" te bidulki i pozbędą się u mnie choć trochę jadu nienawiści, bo inaczej się nim udławią, a tego jej/im nie życzę.
Słyszysz bidulko, a walnij sobie znów przynajmniej "czerwoną łapkę"... hihihi...! i ulżyj sobie choć troszeneczkę. Miłego dnia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow…! mówicie Panowie, że na Olimpiadzie w Londynie? Szkoda, ale niestety nie w Londynie. A pływak? A pływak… hihihi! to żaden zawodnik, żaden operator, żaden trener. Pan Sławek… a zresztą, rozwiązanie tej zgaduj-zgaduli jest tutaj: link

Raz jeszcze dziękuję za wzięcie udziału w zabawie i pozdrawiam radośnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, no, no, dzisiaj sami Panowie bawią się w zgadywanie... Fajnie! Jutro podam rozwiązanie, a tymczasem dziękuję za udział w zabawie i pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja bardziej stawiam na chłopca w prywatnym basenie. Widać jak stoi tyłem i moczy swoje palce u rąk. Zdjęcie wygląda, że jest zrobione z aparatu podwodnego..:) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Igrzyska w Londynie, pływalnia, Trener zawodnika wrzucony do wody.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Olimpiada w Londynie, pływanie synchroniczne fotografowane (lub filmowane) przez fotoreportera (lub operatora), a na zdjęciu właśnie ten fotoreporter (lub operator kamery) ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tryumf polskiej pływaczki. Ale gdzie? Zdjęcie zrobione pod lustrem wody.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm... pływak na basenie, to z pewnością...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.