Facebook Google+ Twitter

Fotograficzna zgaduj-zgadula (4)

Tych, co lubią bawić się w zgadywanki fotograficzne zapraszam do kolejnej zabawy. Proszę odgadnąć: co to jest i do czego służy? Miłego zgadywania! Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie.

Zdjęcie: Proszę odgadnąć: co to jest i do czego służy? Miłego zgadywania! Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Proszę odgadnąć: co to jest i do czego służy? Miłego zgadywania! Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Pewnie, że cuda się zdarzają. Już sam fakt spotkania na trasie STRUSIA z kijkami Nordic Wolking, poszukującego zagubionej końcówki i jeszcze umiejącego czytać i pisać - to właśnie jest cudem ?! Hihihi...!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Daria Magdalena Marzec
A pewnie, że cuda się zdarzają... ale w tym przypadku, hihihi...! - gdzie Krynica Morska a gdzie Schwarzwald - nawet na cud nie można liczyć. Zaraz... a przecież jest jeszcze teleportacja. A to jednak jest możliwe, i to bez cudu. Tylko pamiętać koniecznie trzeba o nałożeniu gumowych nakładek na groty kijków by się nie zranić, bo licho wie, czy w czasie teleportacji za bardzo nie telepie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ nie takie cuda się w świecie dzieją :-) moja została zagubiona w Krynicy Morskiej, fakt daleko od południowo-zachodnich lasów w Niemczech :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Daria Magdalena Marzec
Proszę się nie martwić zagubioną końcówką. One się zużywają, gubią i powinno się je dokupić w sklepach z kijkami. Ja jeszcze sprawdzę w Allegro...Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Daria Magdalena Marzec
Dario, no nie wiem, co mam Ci powiedzieć... może to i Twoja końcówka... mogłaby być... ale ta odległość?! Kurcze, no śmiem wątpić, czy byś ją z kijkami pokonała. Końcówkę znalazłam w lesie w południowo-zachodnich Niemczech. No i co? Dałabyś radę, hę? Pozdrawiam wesolutko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino, proszę powiedzieć gdzie to leżało, bo możliwe, że to moja zaginiona końcówka ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Pani Halino za odwiedzinki i powiadomienie o trafności odpowiedzi. Muszę przyznać, że nie była to łatwa zgaduj-zgadula. Ja mam podobną końcówkę przy podpórce postojowej w swoim rowerze, tylko bez ząbków i napisów. Kijków trekkingowych nie mam, więc porównać nie mogłem. Proszę mi wierzyć - ja naprawdę zgadywałem. Zastanawiam się tylko, czy ta końcówka faktycznie znaleziona była na szlaku wędrownym ?? Gratuluję pomysłowości zagadki. Czekam na następne... Pozdrawiam cieplutko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

OK, już mogę... Panie Sławku, Panie emerytowany Dziadku, miło mi Pana powiadomić, że jest Pan wspaniały! Zgadł Pan. Tak, to jest gumowa nakładka na grot do kijów Nordic Walking, służąca do przedłużenia jego żywotności, a którą ktoś maszerując zamaszyście po lesie zgubił. Gratuluję odgadnięcia i pozdrawiam cieplutko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poznanianka Dzisiaj 07:12
Ha, a skąd Pani wie, że Pan Sławek zgadł? Hihihi...! ale gratulacje za pomysł przyjmuję i za nie serdecznie dziękuję!
Za chwilę zamieszczę rozwiązanie zgaduj-zgaduli. Tymczasem pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Poznanianka
  • Poznanianka
  • 24.05.2012 07:12

Brawo dla Pana Sławka, niestety nie zgadłabym co to za przedmiot , pozdrawiam :) gratuluje pomysłu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.