Facebook Google+ Twitter

Fotograficzna zgaduj-zgadula (6)

Tych, co lubią bawić się w zgadywanki fotograficzne, zapraszam do kolejnej zabawy. Proszę odgadnąć: gdzie to zdjęcie zostało zrobione i czego dotyczy? Miłego zgadywania! Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie.

Zdjęcie: Zdjęcie nie jest obrabiane graficznie, jest oryginalne. Proszę odgadnąć gdzie zostało zrobione i czego dotyczy? Miłego zgadywania! Fot. Halina Krüsch Czopowik
Zdjęcie nie jest obrabiane graficznie, jest oryginalne. Proszę odgadnąć gdzie zostało zrobione i czego dotyczy? Miłego zgadywania! Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

@ Andrzej Chorążewicz
Dziękuję Panie Andrzeju! Pomysłów ma ci ja faktycznie sporo... gorzej z czasem. A "jedynkami" niech się Pan nie przejmuje. Ja też je ciągle dostaję, bez względu na treść materiałów. Są tu takie osoby, które lubią komuś "anonimowo dokopać". Wszystko jedno jak, byleby choć na chwilę odczuć satysfakcję. Sfrustrowani ludzie tak mają. A nie odbierajmy im tej przyjemności, skoro innych nie potrafią mieć. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Ona
I o to właśnie chodzi, by się zabawić czasami. Cieszę się, że jest Pani podobnego zdania. Dobrze się Pani domyśla, te zdjęcia nie są robione w Polsce... a w Niemczech. Rozwiązanie zgaduj-zgaduli z kolejnymi fotkami i opisami - jest tutaj: link
Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ona
  • Ona
  • 11.07.2012 13:55

Bardzo dziękuję :) Zastanawia mnie jeszcze - to chyba nie w Polsce robione zdjęcie? Nie widziałam takich znaków [naklejek]..
Dziękuję raz jeszcze - lubię takie "zgadywanki" - dostarczyła mi Pani chwili dobrej zabawy:)
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz
Ano, spóźnił się Pan, Panie Andrzeju. Może nie rozpaczać, ale żałować faktycznie Pan może, bo nagroda była bardzo wysoka: SATYSFAKCJA! Na pocieszenie powiem Panu, że będą jeszcze kolejne fotograficzne zgaduj-zgadule. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję Ona, gratuluję Panie Sławku! Odgadliście perfekcyjnie. Tak, Ona, te czerwone linie to ogrzewanie szyby. Ha, nawet moją głowę Pani przyuważyła. Świetnie! Jest też widoczna moja ręka z aparatem fotograficznym. Wcześniej nawet sama tego nie zauważyłam.
Tak, Panie Sławku, auto należało do pracowników lasu, drwali, którzy zajmowali się wycinką zeszłych gałęzi, czyli kosmetyką lasu.
Raz jeszcze Ona i Panie Sławku gratuluję odgadnięcia zgaduj-zgaduli! A Wszystkim raz jeszcze dziękuję za wzięcie udziału w zabawie!
Rozwiązanie zgaduj-zgaduli z kolejnymi fotkami i opisami - jest tutaj: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu, gałęzie drzew nie prześwitują przez „kask”, one się „w nim” odbijają.
Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za wzięcie udziału w zabawie! Za chwilę podam rozwiązanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ona
  • Ona
  • 10.07.2012 21:07

panie Sławku - dokładnie:) Nawet kawałek głowy pani Haliny się "załapał" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie przedstawia odbity obraz lasu na tylnej szybie samochodu, który prowadzi prace drogowe (np.w lesie) i być może wycinkę, kosmetykę drzew. I zgadzam się z osobą "Ona", że jest naklejka na szybie. Za pomysłowość i stopień trudności - zdecydowanie 5. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 10.07.2012 19:16

Czapka niewidka ! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Ewo, Panie Grzegorzu i Ona za wzięcie udziału w zgaduj-zgaduli.
Jak nikt więcej nie zechce się zabawić, jutro podam rozwiązanie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.