Facebook Google+ Twitter

Fotograficzna zgaduj-zgadula (9)

Tych, którzy lubią zgadywanki fotograficzne, zapraszam do kolejnej zabawy. Proszę odgadnąć: co przedstawia poniższe zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Miłego zgadywania! Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie.

Zdjęcie: Proszę odgadnąć, co przedstawia to zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Proszę odgadnąć, co przedstawia to zdjęcie i gdzie zostało zrobione. Za jakiś czas ujawnię rozwiązanie. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Podaję rozwiązanie, pewnie już nikt nie dołączy do zabawy... Chociaż nie, jedna osoba jeszcze dołączyła. Mój wielbiciel. Ledwie napisałam poprzedni komentarz, dziękując za oceny, ona mi klik "1". Muszę się pochwalić, że mam tutaj wielkiego wielbiciela. Cokolwiek napiszę, jakiekolwiek fotki zamieszczę, mam od niego pewną "1", a przy komentarzach - zawsze "czerwoną łapkę".
Dziękuję Ci Drogi Wielbicielu za nią, i za wszystkie poprzednie, a i z góry za te, które mi łaskawie "klikniesz" w przyszłości.
Widzę, że bardzo Cię interesuje wszystko co tutaj piszę i publikuję. I za to zainteresowanie bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam!

OK., do rzeczy: podaję rozwiązanie zgadul- zgaduli, oto do niego link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hihihi...! widzę, że po Panu Sławku już nikt nie ma odwagi "pisemnie" zgadywać. Ale za oceny bardzo dziękuję! No dobrze, po południu podam rozwiązanie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

OK., jak nikt więcej nie dołączy do zabawy, jutro podam rozwiązanie. Tymczasem pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm...Widać że zdjęcie zrobiono na spacerze w lesie. Przedstawia korony drzew iglastych na tle nieba, jak widać...Jednak obraz ten jest odbity od lustra wody, kałuży, ponieważ na dole po lewej stronie widać odbite część dłoni (dwa polce) i czubek głowy (włosów) Pani Haliny...Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja chyba też bym odgadła, Panie Andrzeju. Zwłaszcza wtedy... hihihi! kiedy autor podpisałby się pod zdjęciem. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.