Facebook Google+ Twitter

Fotografie rebeliantów z Papui Zachodniej

Jesteście ciekawi jak wygląda życie rebelianta w tak egzotycznym miejscu jak Papua Zachodnia? Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych przez KC Ortiz'a [Link].

 / Fot. Apdency/CC BY-SA 3.0KC Ortiz to młody, zdolny fotograf pochodzący z Chicago. Jego zdjęcia można znaleźć w takich gazetach jak Wall Street Journal czy The Independent. Jego prace i zdjęcia różnią się zupełnie od tych, które prezentuje reszta jego kolegów po fachu, z młodego pokolenia. Ortiz jeździ po świecie, w trudno dostępne miejsca, aby ukazać życie oraz tragedie ludzi, o których świat mógłby nigdy nie usłyszeć.

Tym razem udał się do Papui Zachodniej. Na swoich zdjęciach ukazał rebeliantów, ich życie oraz walkę z "neokolonialistami".

Papua Zachodnia to jedna z prowincji Indonezji. Leży ona na wyspie Nowa Gwinea. Papua powstała w 2003 roku i od początku jej istnienia działa tam silny ruch separatystyczny.

Link do galerii: galeria zdjęć z Papui Zachodniej


Na stronie fotografa możemy jeszcze zobaczyć zdjęcia z takich miejsc jak Laos, czy chociażby Bangladesz.

Źródło:
Strona KC Ortiz'a

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.