Facebook Google+ Twitter

Fotografie tej dziewczyny przeniosą Was w świat baśni i legend

Uwielbia podróże, przyrodę i fotografię. Przy okazji Anna Pajerska robi "magiczne" zdjęcia. Zobaczcie galerię!

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fotografia towarzyszy jej odkąd pamięta, ale na poważnie zaczęła się nią zajmować dwa lata temu. Anna zamiast fotografować w studiu, woli uwieczniać swoje modelki w plenerze, a jej zdjęcia mają niesamowity bajkowy klimat.
Fotografia towarzyszy jej odkąd pamięta, ale na poważnie zaczęła się nią zajmować dwa lata temu. Anna zamiast fotografować w studiu, woli uwieczniać swoje modelki w plenerze, a jej zdjęcia mają niesamowity bajkowy klimat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Myślę, że Autorka trochę dała się zdominować przez makijażystkę i modelkę, w efekcie poszły w różnych kierunkach. Pozowanie do tego rodzaju zdjęć to wyzwanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artystka jest na dobrej drodze.
Teraz fascynuje ją aranżacja zdjęć, ale jeśli nie przestanie poszukiwać, to może dotrzeć do prawdziwej granicy oddzielającej świat realny od baśniowego: http://www.authorstream.com/Presentation/tidemonteiro-2376180-daily-life-pr-mio-hamdan-internacional-de-fotografia-2014/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zahaczamy o neuroestetykę? Jest sens? W końcu: "nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba" - stare powiedzenie. I tym wpisem pozwolę sobie na zakończenie dyskusji. Dobrej nocy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taaak... Podobno dwóch ludzi patrzących na ten sam obraz i w tym samym czasie widzą to samo, lecz jeden jest "koneserem sztuki" a drugi "człowiekiem z ulicy". Czy aby na pewno widzą to samo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To tak jak ja. Też oceniam efekt. A inne stwierdzenia to ... dygresje, luźne uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem czy zamierzony, czy też nie. W intencje wnikać, to dociekać niedocieczonego. ;)
Oceniam efekt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie ta sztuczność i przesada jest zaletą.( Chyba, że inaczej rozumiemy pretensjonalność) Przynajmniej na pierwszej fotografii. Myślę, że to świadomy zabieg.
Dobrze, ze odbiór zdjęć jest tak różny. Mamy przecież inny gust, inną wrażliwość. Zdjęcia oceniamy też według innych kryteriów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marta Jenner

Otóż to. To zdjęcie jest przez to po prostu straszliwie pretensjonalne. Maskara jest lepsza, bo sztuczna w całości, co trzyma konwencję ;)

Według mnie są lepsze i gorsze. Żadne mnie jednak nie zachwyciło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsza fotografia w galerii: piękny zimowy las, piękne zwierzę, piękna dziewczyna, profesjonalny makijaż. Ale modelka pozuje jak w reklamie maskary, przez co wypada z baśniowej konwencji. Szkoda... Warto nad tym popracować, bo szkoda klimatu, jaki jest np. na zdjęciu czternastym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@A. W.
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.