Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29770 miejsce

Fotografujmy lokalne imprezy - zwiększymy ogladalność W24

Uważam, że Wiadomości24.pl to najlepsza gazeta internetowa. Warto pokazać ją innym! Jak to zrobić? Poprzez relacjonowanie lokalnych imprez.

Jak przyciągnąć na Wiadomości24.pl jeszcze więcej osób?

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Robię zdjęcia podczas jakiejś imprezy szkolnej, sportowej, rocznicowej lub jeszcze innej. Kto będzie oglądał te fotografie? Uczestnicy wydarzeń - dzieci, rodzice, organizatorzy. Jeśli przy okazji zobaczą logo Wiadomości24.pl, to na pewno zapamiętają te stronę.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 1 w Nowogardzie / Fot. Karolina GrygowskaDla przykładu zdarzenie z dnia wczorajszego. Dyrektorka przedszkola dostarczyła mi zdjęcia, z których zaproponowała zrobienie fotogalerii w serwisie Wiadomości24.pl. Zdjęcia nie były najlepszej jakości. Ale kiedy policzyłem dzieci na zdjęciach, otrzymałem pewna liczbę potencjalnych odbiorców W24. Potem pomnożyłem tę liczbę przez trzy. Dlaczego? Ponieważ poza tym, że rodzicom, to zdjęcia trzeba pokazać także znajomym. To oczywiście model idealny, ale w ten sposób Czytelników Wiadomości24.pl powinno przybywać lawinowo. Tak więc fotografujmy imprezy z dużą liczbą uczestników. Takie jak, na przykład, Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 1.

"25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia, zabawki, która
nie tylko jest przytulanką, ale również towarzyszem i przyjacielem każdego dziecka przez długie lata. Z myślą o przybliżeniu dzieciom tego, co wiąże się z misiem oraz zintegrowaniu młodszej społeczności przedszkolnej, powstał pomysł zorganizowania obchodów Święta Pluszowego Misia w naszym przedszkolu, którego inicjatorką była wychowawczyni grupy sześciolatków - Anna Piotrowska.

W uroczystości udział wzięły dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz sam jubilat, którego każde dziecko przyniosło z domu. Wszyscy uczestnicy włączyli się w aktywną zabawę, pracę i rozwijanie własnej twórczości na różnych poziomach plastycznym, recytatorskim,
muzyczno-ruchowym oraz przyrodniczym" - opracowała Karolina Grygowska.

Zerknijcie także na moją galerię: Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 1 w Nowogardzie.

Proszę o wnioski, komentarze. Pomysły wskazane.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

A co jest istotne ? Lokalna gazeta nie może sobie pozwolić na takie pisanie jak ja to zrobiłem. Gdyby tak było, natychmiast kurek samorządowy z funduszami dla redakcji gazety lokalnej byłby zakręcony, albo radykalnie przykręcony. I po demokracji. Gazeta W24
nam umożliwia swobodne wypowiadanie się, ale Sejm pracuje nad tym " pełną parą ", jakby tu zakneblować usta ? Dopóki sfery lobbystyczne i korupcjogenne nie znikną z za " parawanów " polityków, państwo nie ma szans na racjonalny rozwój. Prędzej czy później jakaś sprężyna pęknie. Każdy metal pod działaniem siły ulega zmęczeniu. A oto przykład : <a href="link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.12.2009 21:19

Popieram wypowiedź Elżbiety w całej pełni. Chętnie czytam o wydarzeniach z innych miast więc warto popierać pomysły ludzi, którym chce sie myśleć. Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.12.2009 20:54

Relacje na w24 z lokalnych wydarzeń

Zamieszczanie informacji z lokalnych wydarzeniach na tym portalu jest bardzo cennym zjawiskiem, i dla miejscowości których informacje dotyczą, jak i dla osób korzystających z w 24 jako "okna na świat". Lokalne "pogodne" wiadomości, nie morderstwa, gwałty, a wydarzenia w swoim przesłaniu ludzko-dobre, z racji panującej w mediach "polityki oglądalności - sprzedajności", nigdy by nie mogły zaistnieć w popularnych serwisach ogólnokrajowych.
Cieszę się że mogę tu przeczytać o lokalnych wydarzeniach:) I tak szkoła opisywana przez Pana Piotra, mimo ze nigdy w Nowogadzie nie byłam, poprzez czytanie artykułów o niej stała mi się "bliska":), i może kiedyś tam pojadę. A problemy lokalne opisywane przez autorów z w24 jakże często są przykładem bolączek występujących w innych rejonach, i pisanie o nich w odniesieniu do tej konkretnej miejscowości pozwala na nie spojrzeć jakby na nowo i zapytać: O złomowiska w naszej miejscowości,o utylizacje śmieci i o wiele, wiele innych spraw.

wiadomośći lokalne 24 zdecydowanie TAK!

Komentarz został ukrytyrozwiń

już 471:) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze Skrzypek, do tego tematu zajrzało już 451 osób a Pan napisał : " do 10 osób ". Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę zajrzeć do moich albumów i sprawa wyjaśni się. No i jedna uwaga dla Pana Sebastiana. Proszę o dokładną analizę tekstu w tytule i w treści. W tym wypadku nie zdjęcie było istotne a treść. Ja miałem dzieciństwo bardzo szczęśliwe i tego życzę wszystkim dzieciom na całym Świecie, ale tylko mówić to za mało. Młodzieży życzę żeby korzystała z takich materiałów i przekazów jak internetowa gazeta " link ! Pracowałem w kiosku "RUCH " aż sześć lat z dojazdem od godz 5;00 do godz 19;00. Naczytałem się tych ogłupiających "wypocin" i nie życzę tego młodzieży.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może nie chce sie widzieć.
I właśnie po to są komentarze żebyśmy sobie podpowiadali, co robimy żle czy jak to odbieracie.
Niestety takich uwag nie ma...

Komentarz został ukrytyrozwiń

ależ oczywiście i często takie wiadomości mają dla mnie większe znaczenie niż wiadomości z pierwszych stron gazet.
piszmy o tym co dzieje się, co ma charakter lokalny tylko nie ograniczajmy się do jednego zdania czy obrazów na których nic nie widać..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sebastianie !!!
Dlaczego mamy nie przedstawiać tego, co się dzieje w naszych małych lokalnych społecznościach.
Nie pisząc o tym co sie u nas dzieje , nigdy nas nie poznacie. Nie będzie nikt wiedział co sie u nas dzieje i jak żyją ludzie.
Tylko przez to nas poznacie. W małych miastach trudno o sensacyjne materiały.
Co lokalne nie jest mi obce...

Komentarz został ukrytyrozwiń

jestem przeciwny. może gdyby o Misiu Pluszowym napisać więcej poza tym, że w przedszkolu Pani zorganizowała jemu dzień i zajęcia plastyczno-ruchowe dla dzieci? w niedługim czasie ktoś zorganizuje święto Barbie, ktoś inny konkurs mokrego podkoszulka, w szkole każą przebrać się rodzicom za Pokemony. licznik odwiedzin nie jest najważniejszy a różne mnożniki nie mają najmniejszej wartości. pomyślał bym jak rozwijać serwis dziennikarstwa obywatelskiego, pisać dobre artykuły, robić dobre zdjęcia a nie kopiować te marne z albumu cioci (na których dzieci nawet nie chcą pewnie się oglądać) i szukał bym gdzieś miejsca pomiędzy poziomem gazetki szkolnej a ogólnopolskim dziennikiem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.