Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17032 miejsce

Fotoprzestroga

Pokonać pierwszy raz 200 km/h, pierwsza udana jazda "na kole"... - nieopisana frajda...

1 z 2 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Po co trzymać kierownicę? Fot. Piotr Żyła
Po co trzymać kierownicę? Fot. Piotr Żyła

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

u mnie na Operze widać fotki

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2010 18:13

Rozkosze jazdy motorem są nieopisane, to prawda. Ale istnieje jeszcze większa przyjemność: to móc opowiedzieć w gronie przyjaciół i przypadkowych znajomych o cudownych i niezwykłych wyprawach z tabuniadą, miejscach, w których się było i browarek bez alkoholowy piło. Móc podzielić się wrażeniami, niekiedy zabawnymi, a niekiedy dramatycznymi, jakie zdradliwy los potrafi nieraz zgotować motocykliście.... Piotrze, nikt z mojej sieci nie ma możliwości zobaczenia zdjęcia. Sprawdzałem na kilku kompach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz rację, z tą rzetelnością jest najgorzej. Spłodzić, wkleić-nie ważne co i ile warte, ważne aby licznik bił. Zbyt często tutaj obserwowane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko że tzw. rzetelność dziennikarska staje się tej sytuacji wyświechtanym frazesem. Mnie się takie dziennikarstwo, jakie prezentuje nam Piotr Żyła nie podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystian, dokładnie tak. Masz rację. Niemniej jednak musisz przyznać, że przejaskrawione tutaj fakty, jakże często widoczne są na ulicach. Może nie przy tej prędkości, ale 80 na osiedlowej wystarczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Typowa manipulacja dla osiągnięcia z góry zamierzonego celu. 200 km/h z sufitu, lampki przy drodze i zdjęcie które ukazuję wyrwany z całości ułamek sekundy z zachowania kierowcy. Ale to wystarczy by cała rzesza ludzi nie mających pojęcia o technice jazdy motocyklem zaraz miała wyrobione zdanie o przedstawionej sytuacji. To tylko uzmysławia jak łatwo manipulować opinią publiczną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze,aż dziw bierze, że pisze to człowiek ze statusem dziennikarz. Nie zna Pan osobiście ludzi a ocenia. Więc miły Panie na mój koszt jeden dzień jazdy z techniki jazdy motocyklem. Wybór rumaka należy do Pana. Przy trzech Pańskich błędach pokrywa Pan koszty ogólnopolskiej akcji pt. Motocykl to nie rumak, sam nie prowadzi. Ca ok. 10 000 zł. Takie są miły Panie koszty rzucania kalumnii. Ruch po Pańskiej stronie. Z mojej strony jeden błąd i takie konsekwencje. Test we Wrocławiu na poligonie Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"zdroworozsądkowych" ? Raczysz żartować ? Komentarze ludzi dla ktorych motocykl bedzie zawsze rowny wyrokowi smierci, nie maja nic wspolnego ze zdrowym rozsadkiem. Niech najpierw sie dowiedza co nie co o technice jazdy motocyklem zeby ja moc potem komentowac.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm, ciekawe dwie fotki, tylko dwie. Ale najciekawsze są czerwone łapki przy zdroworozsądkowych komentarzach. To jest dopiero kuriozum. Ponadto, nie za bardzo widzę jazdę na kole. Ot taka sobie wrzuta, robiąca spore wrażenie, nie ukrywam tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2010 16:47

Nawiązując do tematu Fotoprzestroga - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.