Facebook Google+ Twitter

Fotorelacja z meczu Włókniarza z Falubazem

Mecz Włókniarza-Częstochowa z Falubazem-Zielona Góra, rozegrany 2 sierpnia zakończył się wygraną Włókniarza stosunkiem punktów 50:40.

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Parking maszyn Zielonej Góry. Fot.Damian Leciak
Parking maszyn Zielonej Góry. Fot.Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

sprzęt każdy ma taki, na jaki go stać. z chęcią bym zamieniła swojego nikona d40 na coś "droższego", ale cóż... może w innym wcieleniu... :) jednak najważniejsze, to poznać swój aparat. przeanalizować instrukcję obsługi. potem poszperać w necie. poczytać na jakich ustawieniach pstrykach zdjęcia na hali, co ta balans bieli i z czym to się je :) idąc robić gdzieś zdjęcia na jakieś wydarzenie trzeba być odpowiednio wcześniej, żeby przetestować ustawienia. potem narobić sporo fotek, żeby było z czego wybrać. wrócić do domku i przywitać się z jakimś programem do obróbki :) potem wysłać zdjęcia na w24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

hi, hi - jak to jest, jak się komuś nudzi to marudzi na forach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz podobno tacy są :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Paweł - profesjonalny sprzęt kosztuje kilkadziesiąt tysięcy jeżeli już. I nie wielu amatorów na niego stać. Sądzę, że na tym serwisie nie znajdziesz ludzi, którzy takim sprzętem dysponują i nie zajmują się fotografią zawodowo."

Mylisz się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super :) Oby tak dalej :) Następne wyjdą lepiej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzej ale ja sie nie obraziłem.Każdy sie uczy całe życie.Ile uwag dostałem od redakcij i jakoś sie nie gniewam.Czasem nawet pisanie nie wychodzi.Ale masz racje technika czyni mistrza.Ale i tak jak na tyle zdjęć to w miare dużo zostało w artykule i sie cieze z tego że aż tyle mi wyszło,ale nie osiąde na laurach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To może ja coś wyjaśnie bo ja tą dyskusje nie jako zacząłem. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że w stosunku do własnych prac należy podejść z pewną dozą krytyki i zastanowić się czy nam samym podobałyby się takie zdjęcia jeżeli zobaczylibyśmy je u kogoś innego.

Damian, nie o sprzęt tutaj chodzi. Raczej o technikę fotografii sportowej. Sprzęt przyjdzie z czasem i tylko zwiększy możliwości, które da Ci technika.

Paweł - profesjonalny sprzęt kosztuje kilkadziesiąt tysięcy jeżeli już. I nie wielu amatorów na niego stać. Sądzę, że na tym serwisie nie znajdziesz ludzi, którzy takim sprzętem dysponują i nie zajmują się fotografią zawodowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz - każdy całe życie się uczy ;) dobra nie odzywam się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uczy się chłopak, niech publikuje dalej! Profesjonaliści...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł - spokojnie, daj na malinę. Nie ma co się spinać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.