Facebook Google+ Twitter

Fotorelacja z poznańskiej imprezy Katarzynka 2012

25 listopada obchodzone jest święto pracowników komunikacji miejskiej, kolei i prawników. Patronką tych osób jest św. Katarzyna Aleksandryjska. W Poznaniu z tej okazji MPK zorganizowało imprezę dla mieszkańców - Katarzynka 2012.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Katarzynka 2012 - to impreza zorganizowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu, Klub Miłośników Pojazdów Szynowych i Polskie Koleje Państwowe. Na zdjęciu skład szkoleniowy jako jedna z atrakcji imprezy katarzynkowej.
Katarzynka 2012 - to impreza zorganizowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu, Klub Miłośników Pojazdów Szynowych i Polskie Koleje Państwowe. Na zdjęciu skład szkoleniowy jako jedna z atrakcji imprezy katarzynkowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Prowadzić tramwaj nie jest trudno, ja już piąty raz prowadziłem tramwaj po zajezdni. Tym razem bez instrukcji doświadczonego instruktora. Tramwaj o tyle jest łatwo prowadzić, że jedzie po swoim torze, nie trzeba skręcać kierownicy, tylko przestawia się zwrotnice.
W Poznaniu każdy może poprowadzić tramwaj co roku na imprezie Katarzynka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O rany, przegapiłam taką okazję! Umiem prowadzić traktor, ale tramwaju jeszcze nie prowadziłam. Chyba by mi się to podobało:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.