Facebook Google+ Twitter

Fotoreportaż z targów ślubnych "Polska Gala ślubna 2010" w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-19 19:31

W dniach 16-17 stycznia w PKiN w Warszawie odbyły się Targi Ślubne "Polska Gala Ślubna 2010". Reportaż zawiera wiele zdjęć - mam nadzieję, że ich jakość i kadry zrekompensują czas ich przeglądania. Autor: Jakub Zowsik. Pierwsza publikacja: http://fotoblog.zowsik.com/

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na koniec pokazów projektanta Macieja Zieni wszystkie modelki pokazały się publiczności razem, oczywiście w towarzystwie samego projektanta. Fot. Jakub Zowsik
Na koniec pokazów projektanta Macieja Zieni wszystkie modelki pokazały się publiczności razem, oczywiście w towarzystwie samego projektanta. Fot. Jakub Zowsik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (71):

Sortuj komentarze:

Mówiłem przede wszystkim o fotografiach (i ich konstruktywnej krytyce) których nie potrafisz wykonywać (wiem, prawda w oczy kole), mówiłem o tekstach których nie potrafisz pisać (jak wspomniałem, czytałem te twoje nędze wypociny). Czepianie się moich literówek, świadczy o Twojej prymitywności a zwracanie się do osoby starszej od siebie o 10 lat per "chłopaku" świadczy może nie tyle braku manier (choć na pewno też) co bardzo dużej odwadze/głupocie i chęci jej sprawdzenia ....
Silenie się na mądre komentarze eheh, to nawet trudno skomentować. Więc wracaj chłopczyku do szkoły podstawowej, naucz się pisać i może fotografować a dopiero później udzielaj się na forach. Obejrzenie i przeczytanie Twojego "portfolio" na link a później spojrzenie na zieloną etykietę "dziennikarz" w profilu to policzek dla każdego dziennikarza. Bez odzewu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam na kolejne foty !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Troszkę łaciny i jesteś wielki ;-) eheheh. Po drugie jak już krytykujesz to na czym kompletnie nie znasz się, to przynajmniej wysiliłbyś się na konstruktywną krytykę (może nikt by nie zauważył Twojej ignorancji ).

Przemek, racja że troszkę za ciemne ale nie używałem lampy i tak one wyglądały (nie chciałem ich retuszować). Większość fotografów obok których stałem, posiadała lampy zew. i doświetlali w ten sposób modelki. Jeden z nich doświetlał panie lampą wbudowaną w aparat ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to kolega został zauważony !
Fotki z paniami trochę za ciemne jak dla mnie , przydałoby się lekkie doświetlenie , lub expozycja na plus .
Większość oglądających i tak nie patrzy na suknie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystian, napisałeś "Mam nadzieję że z równą żarliwością będziesz tropił i wytykał błędy pozostałym DO. Nie rozumiem pewnej rzeczy. Facet po raz pierwszy opublikował materiał w W24, świetne technicznie zdjęcia a kto żyw za punkt honoru stawia sobie za cel wytknąć jakiegoś zonka. Czy to nasza wrodzona, polska zawiść? Aby było jasne nie znam Jakuba, nie widziałem wcześniej jego prac."
- i ja Ci powiem, że taka lajfa ... Na stronie 3 komentarzy już przewidziałem co wydarzy się w dalszej części ;-)

Jarek napisał, że "Jedyną formą wyrazu w tej galerii jest mała głębia ostrośc" zapominając, jak wiele reportaży właśnie o małą głębię ostrości opiera się. Poza tym, nie musi się wszystkim podobać - ten reportaż - to mój reportaż, tak jak ja widzę w tym wypadku targi ślubne. Być może większość reportaży opiera się na ujęciu szerokokątnym, a mój jest w innym ujęciu. I koniec. Nie musi się podobać Tobie - chyba się z tym zgodzisz. Może takie ujęcie - podoba się innym. Może zwykłych targów w taki sposób jeszcze nie widzieli ??

Do autora słów "Jest zadyma - jest zabawa:D " - i jest trolowanie, bo to co pod tą galerią prezentujesz, to tylko i wyłącznie trolowanie. No ale "Jest zadyma - jest zabawa:D" ....

Miłoszu ... "Za Jarkiem - za za duzo ujec reklamowych, za malo reporterskich."
- A co Ty wiesz o fotografowaniu co ? Jaką masz wiedzę, jakie doświadczenie w fotografii, aby używać słów których znaczenia nie rozumiesz ? Pokaż portfolio ...

"Niektore zupelnie nic nie wnosza odnosnie wydarzenia. Poza tym jest troche (jak na infografie dosc sporo) bledow warsztatowych w podpisach."
- Wiesz ... poczytałem i pooglądałem Twoje art. i powiem szczerze ... chętnie przyjmuję konstruktywną krytykę (radzę sprawdzić co to pojęcie oznacza, nie tylko Tobie). Tym chętniej - im większa jest wiedza i doświadczenie krytykującego. Tym chętniej - im ktoś ma bogatsze portfolio, zasługi... Tym bardziej .... ale u Ciebie nie ma tego wszystkiego.. przykro mi ..

"Powodzenia na przyszlosc :)"
- Chyba raczej nie .... Jaki jest sens widzieć pod swoimi fotografiami, w których wykonanie i obróbkę włożyłem dużo czasu i serca, aby później czytaj tak skrajnie nie merytoryczne wypowiedzi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłoszu, nie kierowałem tych uwag personalnie do Ciebie, sam popatrz ile jest uwag do materiału Jakuba. Sam cenie sobie znacznie bardziej krytyczne uwagi do tego co robię niż poklepywanie po ramieniu. Myślę że zamiłowanie do fotografii pozwoli nam znaleźć wspólny język.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystianie niestety zawiść i zazdrość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję że z równą żarliwością będziesz tropił i wytykał błędy pozostałym DO. Nie rozumiem pewnej rzeczy. Facet po raz pierwszy opublikował materiał w W24, świetne technicznie zdjęcia a kto żyw za punkt honoru stawia sobie za cel wytknąć jakiegoś zonka. Czy to nasza wrodzona, polska zawiść? Aby było jasne nie znam Jakuba, nie widziałem wcześniej jego prac.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.01.2010 23:25

Miłosz : polemizowanie z wyrwanym z kontekstu zdaniem to manipulacja. Kontekst rozmowy był jasny : Jarek zarzucał zagrożenie dla dziennikarzy, a ja tą teorię odpierałem. Słowa, że nikomu krzywda się nie stała odnoszą się do reporterów i ludzi postronnych. Na dowód tego dodałem, że nawet kiedy dochodziło do zadym - i tu padł tekst o nożu - to ludziom dookoła włos z głowy nie spadł. Widzisz teraz jak cynicznie próbujesz manipulując cudzymi wypowiedziami obrócić kota ogonem ? I po co ? Dla hobby ?

Jarosław : skoro zakładałeś, że nie będę bał się polemizować to dlaczego napisałeś :

"chyba wiesz o czym piszę i chyba wolisz, abym nie pisał o tym na forum"

Dlaczego miałbym woleć, abyś nie pisał o tym na forum ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesteś w końcu rzecznikiem NOP-u, więc chyba nie twierdzisz, że myślałem, że będziesz się obawiał publicznie o tym dyskutować? Cieszę się, że podjąłeś temat. Proponuję jednak podyskutować o tym w osobnym wątku, nie tutaj. Wrócimy do dyskusji w bardziej dogodnym terminie i formie, teraz jest już trochę późno a ja muszę wcześnie rano wstać więc pozwól, że na dzisiaj skończymy już. Mimo różnicy zdań, życzę miłej nocy. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.