Facebook Google+ Twitter

Fragment ciała Eugeniusza Wróbla odnaleziony w Zalewie Rybnickim

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-10-18 19:19

Podczas poszukiwań w Zalewie Rybnickim znaleziono górną część korpusu Eugeniusza Wróbla. Z informacji radia TOK FM wynika, że fragment ciała byłego wiceministra został znaleziony ok. 3 m od brzegu. Eugeniusz Wróbel został zamordowany przez syna. Sprawca przyznał się do winy. W poniedziałek został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu dożywocie.

Poszukiwania ciala / Fot. Jacek Bombor/PolskapresseFragment ciała Eugeniusza Wróbla, byłego wicewojewody katowickiego i wiceministra transportu odnaleziono około 3 metrów od brzegu, w mule.

To potwierdza przyjętą przez śledczych wersję, według której zabójca, Grzegorz W. miał po zadaniu śmierci poćwiartować ciało swojego ojca, a następnie wrzucić je do Zalewu Rybnickiego.

Poszukiwania trwają od wczoraj. Biorą w nich udział strażacy, policjanci i płetwonurkowie sprowadzeni z Bytomia i Zabrza. Wczoraj wieczorem trzeba było przerwać przeczesywanie wód zalewu, z powodu zapadających ciemności i niesprzyjającej pogody. Podjęto je dziś rano, a do znalezienia fragmentu ciała doszło pod koniec dnia.

Czytaj więcej:
Dziennik Zachodni

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Co z informacją, że syn E.Wróbla odwołał zeznania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Literówka w tytule

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.