Facebook Google+ Twitter

Frances Mayes - "Codzienność w Toskanii"

Książka "Pod słońcem Toskanii" odniosła wielki sukces. Czy "Codzienność w Toskanii" powtórzy jej sukces?

Frances Mayes - "Codzienność w Toskanii - okładka książki / Fot. materiały promocyjneKsiążka "Pod słońcem Toskanii" stała się bestsellerem, a sama autorka Frances Mayes osiągnęła wielką popularność. Na podstawie tej książki został nakręcony film, w którym m.in wystąpił nasz Polak - Paweł Szajda.

Na początku swojej drogi w Toskanii Frances szukała spokoju i miejsca, w którym będzie mogła odnaleźć się na nowo. Przez około 20 lat słoneczne Włochy nauczyły ją cieszyć się życiem, na nowo się uśmiechać, czerpać radość nawet z najmniejszej rzeczy oraz docenić to, co przynosi każdy nowy dzień.

W swojej najnowszej książce "Codzienność w Toskanii" opowiada swoje historie już z dużym doświadczeniem, opisuje życie w domu w którym mieszka, spotkania z sąsiadami, zbiera również oliwki, przygotowuje kolacje dla znajomych. Frances poznała kuchnię włoską i sama nauczyła się gotować. Od prostej pizzy po gulasz rybny i naleśniki z borowikami, takimi i innymi przepisami raczy czytelników. W książce można nie tylko przeczytać o gotowaniu, autorka opowiada również o włoskim kinie, literaturze, architekturze i sztuce.

Książka jest taka jak te potrawy: czasem słodka, czasem gorzka, ale bardzo dobra na wakacje. Idealna aby się oderwać od codzienności i poznać inne realia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.