Facebook Google+ Twitter

Francesco Napoli w Łasinie

Jak co roku Miasto i Gmina Łasin obchodziły swoje urodziny w ostatni czerwcowy weekend 26 i 27 czerwca.

Zlot motocyklowy / Fot. MGOKiS Łasin Obchody rozpoczęły się od II Zlotu Motocyklowego Łasin 2010. Do miasta 26 czerwca o godzinie 16 zjechało się około 1000 posiadaczy tych przepięknych maszyn. W Łasinie po raz drugi zabrzmiał ryk silników, a tutejsi mieszkańcy oraz przybyli goście mogli podziwiać motocyklowe szaleństwo. Po paradzie motocyklowej na wszystkich czekała przepyszna grochóweczka. Urszula Chojan & Country Show Band / Fot. MGOKiS Łasin

O godzinie 17 rozpoczęły się planowane koncerty. Na łasińskiej scenie w amfiteatrze zagrali m.in. Urszula Chojan & Country Show Band, poznańska grupa założona w 2004 roku. Zespół grający muzykę country zdobył uznanie wśród zgromadzonej publiczności.

Następnie ostre rockowe brzmienie zaprezentował zespół Provokacja. Grupa założona w 1990 roku w Grudziądzu, po rocznej przerwie została reaktywowana w grudniu 2008 roku.

Kraina Mrij / Fot. MGOKiS ŁasinŁasińską publiczność swoim występem uraczył zespół pochodzący z Ukrainy. Kraina Mrij porwała nas w rytmy ukraińskiego folku ubarwionego elementami rocka i muzyki ska.
Kolejną atrakcją przygotowaną dla zgromadzonej w łasińskim amfiteatrze publiczności było „Reggae nigh”. W tej części na scenie pojawiły się zespoły grające muzykę reggae.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się grupa "Pozytywnie", pochodząca z Łasina. Zespół ten działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łasinie. Pozytywnie / Fot. MGOKiS Łasin

Sobotnią imprezę zakończył koncert zespołu Anti Babylon, pochodzący z Bielska-Białej. Grupa powstała w 2000 roku, a na scenie prezentuje muzykę reggae z przesłaniem chrześcijańskim.

Kolejny dzień imprez zorganizowanych przez MGOKiS rozpoczął się o godzinie 14 turniejem strzeleckim KBKS. Następnie o godzinie 16 mogliśmy podziwiać najmłodszych. Swój popis taneczny zaprezentowały chearlederki „Chillinders" – z Zespołu Szkół Publicznych w Łasinie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.