Facebook Google+ Twitter

Francja: matka trzymała martwe noworodki w zamrażarce

W zamrażarce 32-letniej kobiety mieszkającej we wschodniej Francji, w niedzielę znaleziono dwa martwe noworodki. Kobieta przyznała się do zabójstwa. Wcześniej była już skazana za zabicie dziecka.

 / Fot. PrintscreenO zajściu policja została poinformowana przez partnera kobiety, który w niedzielę dokonał makabrycznego odkrycia. 32- letnia kelnerka z niewielkiego miasteczka Amberieu-en-Bugey we wschodniej Francji, zidentyfikowana przez policję jako Madame C, trzymała w zamrażalniku ciała dwójki swoich dzieci. Pierwsze z nich znalazł partner kobiety, drugie zaś policja po tym jak przybyła na miejsce zdarzenia. Według słów prokuratora, kobieta przyznała się do zabicia noworodków, podaje portal euronews. Wiadomo, że dzieci na pewno nie zmarły przy porodzie. Wstępnie mówi się, że niemowlęta zostały utopione, jednak dokładne przyczyny śmierci będzie można stwierdzić dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Skazana za dzieciobójstwo
Kobieta została zatrzymana i przebywa w tej chwili w areszcie w Lyonie. To nie pierwsze morderstwo popełnione przez Madame C. W 2005 r. kobieta została skazana za dzieciobójstwo, po tym jak zabiła dziecko zaraz po narodzinach. Schowała martwe ciało w worku, a następnie przekonała własną matkę, by zostawić je w opuszczonym budynku. Została wtedy skazana na 15 lat więzienia, jednak w 2010 roku wyszła na wolność w ramach zwolnienia warunkowego.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Czysta to jest proszę Pani demagogia mająca na celu zdyskredytowanie każdego kto myśli inaczej niż pan H.K.
A co do "lewactwa", to jeszcze nikt z używających tego słowa nie był w stanie mi wyjaśnić co dokładnie ma na myśli... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Cóż, jej dzieci, więc ma prawo robić sobie z nimi co chce, dopóki ojciec ma to gdzieś (...)" Cóż, to przykre, że są ludzie, którzy myślą w ten sposób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, jej dzieci, więc ma prawo robić sobie z nimi co chce, dopóki ojciec ma to gdzieś. Nie chcemy chyba narzucać jakiejś DYKTATURY, prawda, szanowne lewactwo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.