Facebook Google+ Twitter

Francja. Rodzice sprzedali córkę za 600 funtów i używany samochód

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-09-07 10:47

Serwis "Daily Mail" poinformował, że w 2003 roku na przedmieściach Paryża rodzice sprzedali swoją córkę parze turystów.

O tej wstrząsającej sprawie możemy przeczytać dziś na portalu Onet.pl. Sabrina, bo tak opisują ją media ma obecnie 23 lata, a więc w momencie, gdy doszło do tej ohydnej transakcji miała 14 lat. Przypadkowa para turystów to: 58-letni Franck Franoux i jego o dwa lata młodsza partnerka Florence Carrasco.

Przez trzy lata dziewczynka była traktowana jak niewolnica. Zmuszano ją do opieki nad siedmiorgiem dzieci tej pary. Była bita, karmiona resztkami jedzenia. Mieszkał w przydomowej szopie i traktowano ją gorzej niż zwierzę - tak zeznał policjant przed sądem w toczącym się procesie. Wynajmowano ją również mężczyznom do celów seksualnych.

2006 roku Sabrina mocno podupadła na zdrowiu. Wówczas, para postanowiła podrzucić ją pod jeden z paryskich szpitali. Strasznie wychudzona, bez zębów z widocznymi na ciele śladami przypaleń po papierosach i poparzeń od żelazka.

Obecnie toczy się proces, w którym oskarżonymi są rodzice i para, która torturowała dziewczynę. Parze turystów grozi co najmniej po 30 lat więzienia, rodzicom za handel ludźmi po 28 lat pozbawienia wolności. Wyrok ma zapaść 14 września tego roku.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.