Facebook Google+ Twitter

Francuzi wymyślili bokserki, które mają chronić przed falami elektromagnetycznymi. Uszyto je ze srebrnych nici (wideo)

Dwaj Francuzi wymyślili męskie bokserki, które mają chronić przed 99 proc. wszystkich fal elektromagnetycznych. Uszyto je ze srebrnych nici.

 / Fot. X-newsDwaj młodzi Francuzi znaleźli obiecujący pomysł na biznes. 25-latkowie zaprojektowali męskie bokserki, które - ich zdaniem - mają chronić przed bezpłodnością i rakiem jąder.

- Nasze bokserki są przeznaczone dla nowoczesnych ludzi. W życiu codziennym wokół nas powstaje wiele fal elektromagnetycznych - od telefonu, WiFi i telewizji. Ma to ogromny wpływ na płodność, a nawet na powstanie raka. Więc pomyśleliśmy o wykonaniu bokserek ze srebrnych nici, która chronią przed 99 proc. wszystkich fal elektromagnetycznych - opowiada Antoine Serouille, jeden z pomysłodawców.

- We współpracy z inżynierem opracowaliśmy swoją własną nić, składają się w 30 proc. ze srebra. Pochłania ona całą energię fal elektromagnetycznych i tworzy dla nich blokadę - dodał Romain Robert, pomysłodawca.
Cena bokserek waha się - w zależności od rozmiaru - od 35 do 60 euro. Jak dotąd, francuska firma wyprodukowała 3 tys. sztuk tej bielizny.

Ostatnie badania wykazały, że mężczyźni noszący smartfony w kieszeni są o 50 proc. bardziej narażeni na zachorowanie na raka jąder, niż ci, którzy trzymają telefon w innym miejscu.

RUPTLY/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.