Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25273 miejsce

Frank Lampard opuści Chelsea. Benitez go nie chce

Chelsea nie podpisze nowego kontraktu z żywą legendą klubu Frankiem Lampardem. Na razie nie wiadomo, w jakiej drużynie zagra 34-letni pomocnik.

 / Fot. EPA/KERIM OKTENPocząwszy od 2001 roku, kiedy Lampard zadebiutował w klubie, zagrał w 386 meczach, w których strzelił 132 gole. Jednak wszytko co dobre, kiedyś się kończy. Chelsea nie przedłuży z nim umowy - oświadczył agent piłkarza, Steve Kutner. Dotychczasowa umowa kończy się i wygasa wraz z zakończeniem trwającego sezonu.

Frank Lampard, według Steve Kutnera, został o decyzji klubu oficjalnie powiadomiony w minionym miesiącu, podczas pobytu w Japonii, gdzie Chelsea brała udział w Klubowych Mistrzostwach Świata. Zdaniem agenta Kutnera, Lampard czekał dotąd na pojawienie się nowych okoliczności i liczył na zmianę decyzji - czytamy w serwisie polskatimes.pl. Niestety, nic takiego się nie stało - mówi Steve Kutner.

Decyzję klubu o rezygnacji z usług 34-letniego pomocnika podjął trener Rafael Benitez, który ponad dwa miesiące temu ocenił, że Frank Lampard oraz lewy obrońca Ashley Cole powinni opuścić Chelsea.

W ocenie komentatorów, Frank Lampard, podobnie jak i jego młodszy kolega 31-letni Ashley Cole, są w ostatnich latach współautorami największych sukcesów Chelsea, należącej do miliardera Romana Abramowicza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.