Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31983 miejsce

Frank Underwood nie powiedział ostatniego słowa. 4 marca ruszy czwarty sezon "House of Cards". Zobacz nową zapowiedź

4 marca widzowie będą mogli obejrzeć czwarty sezon serialu "House of Cards". W sieci pojawiła się krótka i przy tym bardzo sugestywna zapowiedź nowej serii.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTubeNajnowsza zapowiedź serialu "House of Cards" to zaledwie 25-sekundowy klip. Na ekranie zobaczymy Douga Stampera, człowieka od "mokrej roboty", który przez wiele lat towarzyszył Frankowi Underwoodowi w jego drodze po władzę. Co robi Stamper? Kopie dół, co oczywiście przywodzi na myśl niecne czyny, których dopuścił się Frank. Klip kończy się jednak w zaskakujący sposób.

Nowy sezon "House of Cards" trafi na platformę Netflix 4 marca. Tradycyjnie będzie liczył 13 odcinków. Serial zadebiutował w lutym 2013 r. i bardzo szybko zdobył popularność. Opowiada o kulisach walki o władzę w Stanach Zjednoczonych. Postaci bohaterów są oczywiście fikcyjne, ale twórcy scenariusza starają się przemycać nawiązania do bieżącej sytuacji politycznej.

Główny bohaterem jest Francis Underwood (w tej roli Kevin Spacey), bezwzględny senator z Południowej Karoliny, który w dążeniu do władzy jest w stanie posunąć się do najgorszych czynów. W kolejnych sezonach serii mogliśmy oglądać drogę Underwooda na najwyższe szczyty władzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.