Facebook Google+ Twitter

Frankenstein burmistrzem miasta Sławna

W wyniku fałszerstwa wyborczego w Sławnie woj. zachodniopomorskim w niedzielę odbyły się ponowne wybory burmistrza miasta. Został nim dr Krzysztof Frankenstein.

Czy dr Krzysztof Frankenstein poprowadzi miasto do lepszej przyszłości? / Fot. Bogusław MigelWyboru dokonywano między dwoma kandydatami. Startował dotychczasowy burmistrz Mirosław Bugajski i jego kontrkandydat dr Krzysztof Frankeistein. Frekwencja wyborcza wyniosła około 50 procent; na Mirosława Bugajskiego oddano 588 głosów, a na Frankensteina 637 głosów. Dodając 171 głosów z innych okręgów Krzysztof Frankenstein zwyciężył z przewagą 220 głosów. Tak więc murmistrzem Sławna zostaje Krzysztof Frankenstein.Czy dr Krzysztof Frankenstein poprowadzi miasto do lepszej przyszłości? / Fot. Bogusław Migel

- Życzę nowemu wybranemu burmistrzowi jak największych sukcesów w zarządzaniu miastem. Mam nadzieję, że będzie to owocna praca, która przyniesie naszej małej społeczności chlubę i rozwój na płaszczyźnie społecznej, gospodarczej i kulturalnej. Mamy nadzieję, iż współpraca z działem promocji Urzędu Miasta doprowadzi do tego, że Sławno stanie się bardziej znane, co wpłynie na polepszenie naszych warunków materialnych, społecznych i czysto ludzkich - mówi jeden z czołowych oponentów poprzedniego burmistrza Bogusław Migel.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.