Facebook Google+ Twitter

Frankfurckie targi budowlane "light+building"

We Frankfurcie trwają światowe targi „light+building“ - oświetlenia i technologii budowlanych. Prezentują one najnowsze i najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i oświetleniowe.

 / Fot. Isabella DegenTargi te są największymi targami na świecie w branży budowlanej. W tym roku bierze udział 2.458 wystawców, na powierzchniach 245 metrów kwadratowych, z udziałem firm i koncernów ze 150 krajów.
Na targach prezentowane są najnowocześniejsze technologie oświetleniowe i architektoniczne. Ważnym aspektem frankfurckich targów jest zaprezentowanie wykorzystania i możliwości oszczędzania energii cieplnej w wielkich aglomeracjach miejskich a jednocześnie zwiększenie komfortu po przez inteligentne rozwiązania techniczne. Rozwiązania te mają aspekt ekologiczny i są atrakcyjne pod względem ekonomicznym.
Drugim ważnym aspektem targów "light+building" są nowoczesne systemy oświetleniowe LED. Wiemy, jak ważne jest oddziaływanie światła na organizm, podniesienie samopoczucia i tym samym wydolności.
Na targach pokazano różnorodność ciekawych możliwości i oprogramowania instalacji świetlnych dla budynków mieszkalnych i biurowców.
Wydarzeniem towarzyszącym podczas targów jest festiwal światła „Luminale“, który odbywa się co dwa lata. Wszystkie ważniejsze budynki we Frankfurcie zostały specjalnie oświetlone. Przez pięć dni, Frankfurt rozświetla 147 obiektów, a niektórym z nich towarzyszą imprezy kulturalne, jak koncerty i wystawy. Targi trwają od 30.03 do 4.04.14

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

O tych sprawach rozważano już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Ale jak zwykle u nas, kończy się na rozważaniach.
W tej branży będzie się dużo zmieniać. Obecne technologie są zbyt kosztowne a do komfortu mieszkaniowego jeszcze daleko. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro są to rozwiązania ekologiczne? W dzisiejszych czasach energia jest na wagę złota. Tylko, jeżeli to naprawdę ma pomóc w oddziaływaniu na organizm człowieka. Frankfurt jest wielką metropolią, kto to sprawdz?? - Jestem pełen wątpliwości co do sensu w ekologii i ekonomii tego przedsięwzięcia! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.