Facebook Google+ Twitter

Frankfurt nad Menem. W kolejce po kulturę

Dzisiaj kończy się wystawa w muzeum "Städel", dzieł Dürera. Na ostatnią chwilę zjawiły się tłumy ludzi. Aby zobaczyć prace mistrza Dürera żyjącego i tworzącego na przełomie XV i XV wieku, kolejka po bilety liczyła sobie ponad 200 metrów.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wystawa niemieckiego mistrza średniowiecza Albrechta Dürera,  odbywała się od 23.10.13 do 2.02.14, we frankfurckim muzeum Städel. Fot.Isabella Degen
Wystawa niemieckiego mistrza średniowiecza Albrechta Dürera, odbywała się od 23.10.13 do 2.02.14, we frankfurckim muzeum Städel. Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Nie denerwuj się Isabello ;) Na te kolejki "po kulturę" można różnie patrzeć! Wieki zaprzeszłe wydały wielu mistrzów... jak Dürer. Należą oni nie tylko do spuścizny niemieckiej, ale i do całego świata! Tym nie mniej, można się pośmiać nad tym kultem współczesnych Niemców i...Polaków? Niczym przed mauzoleum Lenina ;) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesamowite zjawisko, istotnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju ! Albrecht Dürer to naj...najprawdziwszy Niemiec, więc chyba to !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zupełnie nie rozumiem tych "klientów kultury"! Co nimi kieruje: nazwisko Mistrza? Stare wieki, narodowość? Ciekawe jak by sam Mistrz na te "socjalistyczne kolejki" po artystyczną pracę spojrzał? Miłego Weekendu Isabello!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.